Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Necham se mile rad prekvapit jestli se konecne objevi hra ktera prekona legendarni Master of Orion 2. Precejenom chystany remake vypada spis jako nastupce jednicky nez dvojky.
    Takze pokud to Paradox nepodela, tak za mne plusove body.
    NOTE: Podela myslim treba Crusader Kings, ty jsou urcite skvele, ale z meho pohledu tam chybi boj ala Medieval2 a sprava mest ala Knights of Honor, takhle z toho nebyl muj salek kavy. Takze doufam ze to bude komplexni a bude to mit vsechno co ma :)
  • Veny
    Vypadá to zajímavě... dobrých vesmírných RTS je jako šafránu... letos má ještě být endless space 2... ojojoj :-)
    • PreidaQ
      Jsi si jistý, že opravdu víš, co je to RTS?
      • Veny
        Z gameplay je to jako galactic civilization akorát v reálném čase... to na RTS asi stačí, ne? :D
        https://www.youtube.com/watch?v=uRp7T5irXTQ

        Možná jsem tě zmátl tím, že jsem k tomu připsal endless space 2, což je tahovka (ale vesmírná, tak jsem to napsal k tomu :D )
        • PreidaQ
          Mě třeba hry od Paradoxu vždycky připadali spíše blíž k tahovkám než k RTS. Přeci jen tam čas skáče po kvantovaných dnech než po neměřitelně malých časových úsecích a jednotky se navíc pohybují po jednotlivých regionech. Pravdu má sice Waltar s tím, že nejlepší označení je Grand Strategy, ale prostě bych se hádal, že to víc tahovka než RTS.
        • walltar
          Ono těmhle hrám od paradoxu se vždycky spíš říkalo Grand Strategie. Taky by to asi mohlo být 4X, ale tam si nejsem vůbec jistý, jestli 4X musí být tahovky.
  • Hezké videiko, jen mě zaráží, že hudba je téměř kopií ze soundtracku TRON:Legacy
    • Jo to me okamzite prastilo do ucha!!
  • pro mě nejočekávanější strategie 2016. Jako druhá vypadá hodně dobře Battlefleet Gothic: Armada

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit