Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Itami

    Takže stále se nic nemění. 

    Drogy? Drsnější mluva? Krev? Zabíjení? Jo, to je v pohodě, to už člověk v 17 zvládne.

    Počkat, cože to chcete tam přidat? Sex? No to jste se zbláznili, víte jaký by to mohlo mít na mladého člověka v 17 letech dopad? Víte co by se mohlo všechno stát? Ani omylem, buďto to posuneme na 18 let, nebo to tam prostě nedáte. 

    Fakt mne tohle nepřestane nikdy udivovat. 😀

    • Však jak to říkali v south park movie - zabíjení a násilí je v pořádku, jen se u toho musí mluvit slušně!

    • Celkem by mě zajímalo kdyby Bethesda remasterovala Morrowind jestli by tam zůstal všechen ten racist rant 😀 Mě vlastně ani nepřekvapuje že se velký studia snaží být socio-politicky korektní, takový už je nějakou dobu trend - je zbytečný to do her tlačit na sílu, ale když to do některých pasáží sedí tak proč to tam nedat? Čest výjimkám jako jsou Rockstar Games a CDPR. Nezávislá studia tohle naštěstí vůbec řešit nemusí, pokud tedy nechtějí záměrně vydat hru která bude určena např. LGBT komunitě - a takový přístup je strašně fresh, ať si každý vybere co se mu líbí...to si bohužel velká studia nemůžou dovolit protože se musí zalíbit co největší hráčské komunitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit