Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz je to nejaky pulrok co tady ctu, jak nekomu nejdou videa. By me zajimalo, jak je mozne, ze Smartfoun "Motorola Droid4" no problem. WinXP na starem AthlonuXP no problem. 2x Win7 na 2 novych PC... no problem. Vsude je Firefox, + ADblock a zadne problemy. No a IE10 taky no problem. Osobne bych to videl na 2veci... nedostatek ve starsich routrech, nebo jste vazne takove nemehla a umite pos*at dokonale system vsemoznyma serepetickama, jako je anonymni prohlizeni internetu, kde se sere proxy jakychsi pochybnych, nebo pretizenych serveru. Jako fakt... ja uz koukam na tenhle WEB par let, a nikdy sem nemel ani jednou problem. Mozna kdysi, asi pred 3lety, kdy se nenacital buffer kvuli pretizenym serverum. To bylo asi tak vse.
  • Ta grafika by nebyla špatná,stačí aby ji přibližily stylu walkin dead.
  • Tak tu reklamu jsem videl 5x, video ani jednou. To je uz opravdu trapne amaterske, takovahle dlouhodoba neschopnost poustet videa.
  • Trisska
    Asi tak... Četla jsem si info o hře a byla nadšená, jakej je to skvělej nápad. Pak sem si ale pustila video ze hry a nadšení rázem opadlo. Ta barevná komiksová grafika se k tomu prostě vůbec nehodí, představovala bych si to úplně jinak... Třeba něco na způsob Paranormal Activity, u toho sem se fakt krčila strachy. Ale u tohodle? Csss... A navíc maj ty postavy nějaký podivný proporce vůči prostředí (futra dvakrát vyšší než člověk atd....) No nic, život jde dál.
    • Krčila strachy u Paranormal Activity? Tak teď jsi mě pobavila :D Já jsem se u toho spíš smál, jak je ten film hloupej, než abych se bál..
      • Ataker
        On byl špatný až v dalších dílech páč se to jen opakovalo.
    • Aaranormal acitivity? děláš si pr*el?
  • Koncepčně to vypadá velmi dobře, až na tu otřesnou grafiku. Myslím že nějaká 2D malovaná by k tomu seděla mnohem více.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit