Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypada to pekne,inspirace mass effectem z toho uplne srsi,to uvodni volani o pomoc je jako z traileru pro mass effect 1 a nasledny FTL skok vsech lodi je uplne jako z finalni bitvy proti reaperum v ME3,uplne stejnej uhel kamery
  • Trošku mě to připomělo Nexus Jupiter Incident... Doslova Startrek... pěkně přes jednu dvě lodičky se kterými si člověk vyhrál a postupně rozšiřoval sovu flotilu až k bitevním lodím... Tady mi třeba vadí "velitel celé flotily" pro mě je flotila tak 10 - 5 000 lodí nedokáži si představit že hned v první misi člověku dají takové úkoly... naopak postupný posun v hodnosti v závislosti na splněných misí, postupné vylepšování atd... konečně hra na kterou čekám... škoda že nový X 4 selhal a další Nexus... skončil někde v zapomění...
  • Tahle hra s Oculusem by mohla být pecka. Sem s tím.
  • Blue.Shark
    Čert vem ten debilně umístěný můstek. Hru s podobným stylem jsem jaktěživ nehrál a dám krk na to, že to bude pořádný zážitek. Od teď začínám Flagship pozorně sledovat.
  • Hlavně nezpanikařit,neurychlit vývoj já si klidně počkám ,dotáhněte to do posledního šroubku a myslim že si pár desítek hodin moc rád najdu.. *5* No nepodrobte si galaxii s výhledem z balkonku .. *14*
  • vasam
    Stejně to ale pořád nebude dostatečný duchovní nástupce Star Trek: Bridge Commander.
    Nebylo na to velet pěkně jedné lodi, posádce, nastavovat lodní systémy, ...
  • spook.y
    Mě bavil Star Trek : Bridge Commander...jestli si to někdo pamatuje. Rád bych nějakou podobnou hru. Tohle by bylo fajn.

    Aha tak on tu ST:BC byl už zmíněn.
    • Před 14 dny jsem ho zase rozehrál *3*
  • Vypadá to zajímavě a trochu mi to evokuje stařičkou hru Battlecruiser 3000AD, která měla také za cíl dát hráči pod palec celou vesmírnou bitevní loď. Bohužel ale přes veškeré ambice byla nehratelná kvůli neskutečné hromadě bugů.

    Pokud by tohle dopadlo dobře, asi bych si dal říct. *4*
  • Jak bylo řečeno Legionem v ME 2: "Gethské lodě nemají žádné okna.Je to konstrukční slabina..." . Můstek na vrcholu lodi je pitomost... minimálně "kdybych útočil na takovou loď ve flotile, byla by to volba prvního úderu ". Mnohem lepší mi příjde nápad velitelského můstku v lodi s velkými obrazovkami.

    Tak na tohle se už teď těším. Výborný nápad! *14*
    • jak vis,ze to jsou okna? co kdyz jsou to lcd obrazovky ktery dovnitr lode promitaji,co se deje venku?
    • VaZqeZ_EU
      Doufám že na tom můstku někdo v žáru bitvy nezakopne o napájení k těm obrazovkám *8*

      Mimochodem taky se těším!
  • Lawliet
    He. Budu se opakovat, ale škoda, že to není ze Star Wars. Docela rád bych si "zataktizoval" proti rebelům.
    • Třeba budou mody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit