Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..keby vydrzal este 15 rokov nahral by dalsi zivot ;)
    • :D tak tenhle velice trefný koment se ti povedl i když je to smutné. Více takových pánů
  • Mahcake
    Nezlobte se na mě, ale to vaše překládání jmen je hrozný. Je tak těžký napsat Hirochi Yamauchi, kde se to tak píše všude? Přijde mi to trošku jako neúcta k tomu člověku. Nechte jeho jméno na pokoji jako v bleskovkách, např. "Andrew Wilson" - Endrů Vilsn? No to by bylo pěkné. Pokud si člověk bude chtít najít, jak se jeho jméno čte, najde si to nebojte. *7*
    • MickeyMutant
      Aneb proč se řídit pravidly, když máme zdravý selský rozum. Ten nám spolu s naším citem pro jazyk, pěstovaný čtením komiksů, vede ruku neomylně.

      Takže příště radši Strýček Vanya od Chekhova, Pushkinova Fontána v Bakhchisarayi nebo aspoň něco od Solzhenitsyna a Dostoyevskyho.
    • No tak napis to ty, Pán Múdry.
    • Proč používat anglickou transkripci z jazyků, které nepíšou latinkou, když žijeme v České republice? Stejně bys to nakonec četl tak, jak je to napsáno - Hiroši Jamauči. To je jako kdyby se Čajkovskij psalo Tchaikovsky. Naopak redakci tleskám.
  • letos odachzí technická hvězda jedna za druhou.nedávno pan Dolbi a teď tady ten pán.
  • Snad by si zakladatel nintenda zaslouzil i napsat jeho jmeno spravne v tomto clanku, nebo ne?
    • blixa
      Myslíš 山内 博 ? ;) Protože to je jediný originální zápis jeho jména - všechno ostatní jsou přepisy, v článku konkrétně ten český.
      • smejki
        třeba mu jde o japonský zápis "příjmení jméno"?
      • maros.goc
        nebud mudry ok? to Hirouši Jamauči zneje fakt ako tamagoči pričom to nemá vôbec takú charizmu a noblesu ako Hirochi Yamauchi. To má ale aspoň dôstojnosť.
        • smejki
          to yeh ah-leh unglitskaa latinizahtse, tshlovyetsheh!
          • Sakra chlape - potřebuju vědět co to znamená - mám odhad: to jhé alé anghlická latinizachééé čhlověče?? *1* *1* snažil jsem se to rozluštit, ale poddávám se - Shameful display!!!! :D
            • *1* *1* Přesně....
            • Pilgrim66
              Your men are fleeing the battle! SHAMEFUL DISPRAY!
        • USER47
          wtflol?
  • Jack1947
    Jako za Nintendo, se tomuhle starikovy by mnelo podekovat, "tehdy to jeste byla znacka" Game BOy Color da se rict zapocal mou herni eru, vasen a kdovico , tak se tam mej hezky a snad nekdy se potkame. *3*
  • Mato1987
    Odpočívaj v pokoji milý Tamagoči
  • Ronox
    Tento pán si zaslouží aspoň odemě největší respekt a dík. Nevím, kam bych směřoval bez NESu a GameBoye. Už od malička měli na mě hry obrovský dopad a díky nim jsem si vybral i obor vzdělaní, který už úspěšně pět let provozuji. Děkuji Hiroši, bez tvých rozhodnutí by mě možná hry úplně minuly.
  • Příchod v roce 1949...to je pro mě naprosto nepředstavitelné, ani si to nedokážu představit...vždyť už je to tak dlouho.
  • Krásný věk. Letos zemřel také Douglas Engelbart. Upřímnou soustrast rodině.
    • Na Japonce lehčí podprůměr. Ale jinak se panu Jamauči klaním a budiž mu země lehká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit