Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem se zeptat hraji na ps4 mam všechny tanky v 1 tieru. Od amiku odemcene a dal mě to nechce pustit je to schvalne??? *9*
  • toho Tigra P teda nemuseli dávat jako premiák, 6k zlaťáků nazbyt zrovna nemám
  • Ještě jedna drobnost, vyhněte se aspoň pár dní arkádovým bitvám v tancích, protože všichni vylízanci v týmu po sobě budou v bázi pálit kulometama zatímco vy v t-34-85 vyndáte ferdiho a tři konigy a stejně to za 6 minut projedete:(
    • wenceslaus
      Dobře tak všem hráčům T34-85 .-)
      • Come on, ten druhý na svůj BR není nic moc, ten první je supr o tom žádná.
  • Osobne bych ocenil, kdyby poresili loading/start bitky. Trva to neuveritelne, pritom se RAMka poloprazdna flaka ... Taky by si mohli odpustit (aspon nastavitelne) to nacitani mapy s popisem, stejne tam jsou blaboly.

    BTW: Nevi nekdo jestli (uz)jde nastavit poradi munice/prebit? Poradi mi slo nastavit akorat ve volny jizde (pak si to nastesti pamatuje) a prebijet neslo.
  • Škoda že zatím jsou kulomety jen pro americká vozidla.
    Zatím si můj tygřík bude brousit drápy na nováčky :D
    • Report přímo po první bitvě, kulomet na Tigeru je funkční:) Jo a kolizní model je asi fakt trošku lepší, ale do ideálu má daleko.
      • Walldstein
        Hodně daleko, včera večer kamaráda taranoval spojenec, kamaráda vyřadil z provozu (taranovači se samozřejmě nic nestalo), nicméně kamarádovi to strhlo 3000 lvů za to, že ho zničil (WTF?).. Takžek dokonalosti má kolizní model a hlavně vyhodnocení míry zavinění hodně daleko..
    • A kcemu je ti kulomet, kdyz nemas pechotu? Teda ne ze bych mel neco proti, sak wargaming slibuje sekundarni zbrane uz 5 let ...
      • tomocz
        Sestřelovat letadla, ničit lehký protivzdušný trucky
      • sugyn
        Kulomet dokazal znicit pasy.
        • Walldstein
          Krom pásů je schopen kulomet při troše štěstí poškodit otočný mechanizmus věže případně při hodně velkém štěstí dokáže kulomet prorazit na I tieru i ten zadní pancíř toho tančíku a vyřadit nebo poškodit motor..Ale jak říkám, je to hodně o štěstí..
        • Jasne ... nejmin na kilometr ... a ted tu o hurvinkovi.
    • Mám za to že právě tygřík by měl mít kulomet funkční, aspoň je to napsáno v changelogu. A další věc je, že tvůj tygřík zatím žádného amíka nepotká páč nejsilnější americký tank je momentálně M3 Lee a nevěřím, že by jsi ho mohl potkat v bitvě (i když u Gaijinu není nic nemožné co se BR týče). Ale prej spravily kolize tak snad konečně konec tanků lepících se na stěny, skály, mosty a jiné tanky. Ha dotaháno de se hrát:)
  • Reaguji na předchozí článek ,,Jak si vychutnat zvuk na maximum? SOUTĚŽ".

    Proč nejsou povoleny komentáře ke komerčně založeným článkům? Je mi jasný, že by to bylo plný hejtu/trů, ale já věřím, že nějaký komentář by smysluplný byl a mně by třeba hodně zajímalo, co si o tom a tom produktů myslí zdejší, ti rozumnější diskutéři *4* . Jejich zkušenosti atd.
    • Easy, protoze nabizitel smejdu si samo nepreje, aby mu primo pod to nekdo napsal, ze je to smejd, a idealne to olinkoval a dolozil, pripadne tam popsal nejakou uzasnou zkusenost s produktem/reklamaci/...
      • Walldstein
        jasné viz. http://www.alza.cz/genius-gx-gaming-sw-g2-1-3000-cerne-d297746.htm#recenze
    • Ty bednicky jsou strasne ale strasne osklivy ale budou asi hrat lepe nez drevena prepravka na hrusky vylozena novinama takze doporucuju.
      • Walldstein
        no, bedničky nejsou sice kdo ví jak designová krása, to je pravda, ale.. Já mám doma stejný model, jen místo žluté je červená. Hrají úplně luxusně a při správném nastavení basů přináší úžasný zvukový zážitek z jakékoliv bitvy. Takže vzhled se žlutou hrůza (červená je lepší), ale co se kvality zvuku týče tak ty dvě malý bedničky dělaj rachot jako by byly třikrát větší (zvuk je čistý, bez zpětné vazby, bez chrčení či chraptění) prostě parádička. Ze srdce doporučuji všem, kteří nemají na stole moc místa..
  • no konečně *14*
  • už to nehraju je to stejné jako WoT a pořád dokola *9*
    • wenceslaus
      Žeby multiplayer hra?
      • A MP musi byt porad dokola stejna? Od kdy? ...
        • inb4:
          grind -> yay new vehicle -> grind -> yay new vehicle -> grind -> yay all vehicles -> nothing to do
          • Ze nekdo koncipuje MP hru jako kktinu neznamena, ze to je princip MP hry.
    • ja to ted zacal hrat je to sice pořád stejný mapy, ale když získáš nový tanky atak je to zase zabavny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit