Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ted je jen otázka co to bude že jestli auta nebo nové rámy a skiny.. přece si nenechají ujít možnost vyrazit z téhle sociálně závodní břendy nějaký ten peníz navíc...
  • Veta kde su spolu slova: "EA" a "zadarmo" je... asi novinarska kacica :D
  • PC verze byla odložena na jaro 2016. *11*
  • Dlc budu zdarma...len offline parch bude za 19,9 dolaca
  • Kde je nejaky bookmaker?? vsadim litr ze prvni free DLC budou Star wars battlefront potisky na auto :D
  • Mám pocit, že se rodí další PR mantra - nový obsah zdarma. Zní to tak krásně, že?
  • MalyZeli
    Takhle by to melo byt vsude a se vsema hrama... kdyz koupim hru, tak bych k tomu mel mit vsechno, nee, ze si pred vydanim hry tvurci odrezou plno contentu a budou to chtit platit zvlast... mozna tak facku.
  • Ale copak, už se rozkřiklo, že to je srajda, tak snaží lákat na barvu kol zdarma, co původně mělo být už v základní hře? Ajajaj ... :D
  • Lukyz
    Já bych tam docela rád viděl:


    DLC - Manual Transmission!
    DLC - Pause button!
    DLC - Offline play!

    *1*
    • DLC Vypni vibrace! neskutečně mě iritují ty neustálé vibrace telefonu i při závodech!
      DLC Restart Event: opravdu nepochopím proč při RESTARTu eventu hráče hra kopne na místo kde se event pouští a ne přímo na start?!

      P.S. nevím jaký blb vymyslel vyskakovací "hinty" s tutoriálem přímo při závodu?!

      Jinak hra super, ale tyhle tři stížnosti co uvádím jsou fakt na pěst... *16*
    • A nezapomen na DLC s moznosti zalozeni libovolneho zavodu (bez nutnosti prihlaseni do story modu) :D ..ve kterem si vyberes jakekoli auto,a treba i pozves kamarady ;)
  • corfer
    Ono ale nejde jen o to, začít si hrát na CD Projekt. Důležité také je zadarmo nabídnout adekvátní obsah, ne sadu nových barev, které už měly být v původní hře. Pro mě je důležíté pocítit, že to ti vývojáři opravdu udělali pro nás, ne pro image...
    • prej pro nas *1*
      • corfer
        Nejlepší je chytat člověka za slovo, ubohý...
        • hele s tim co jsi napsal souhlasim,dostal jsi i male bezvyznamne +,, jen jak jsi napsal ze mit pocit ze to delali pro nas..tak pro nas to urcite delat nebudou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit