Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel hru jsem si koupil ještě před vydáním ... podle screenshotů, trailerů a popisu vypadala hra dobře.
    Ovšem po vydání naprostá katastrofa - rozhraní hry je nepříjemné (dá se říct amatérské, spousta věcí není vysvětlena, některá tlačítka nefungují). Rozhraní odpovídá hrám z 90 let. To je ovšem to nejmenší - hra má tolik závažných chyb (časté padaní, umělá inteligence nic nedělá, hra spadne vždy po pokusu načíst uloženou pozici, multiplayer nefunguje, sem tam kamera začna sama od sebe skrolovat někam pryč), že se nedá hrát. Hra nemá ani manuál, ani tutoriál.
    V den vydání vyšly hned dvě záplaty, ale moc nepomohly. Pár dní nato vyšla třetí záplata, po které se dá už načíst uložená hra. Ostatní závažné chyby zůstávají.

    Takže z pozlátka se vyklubalo ošklivé káčátko, rozhodně nekupovat!
    A pro priráty varování, to nemá ani cenu nelegálně stahovat.
    • Bohuzel jsem udelal stejnou hloupost. To neni ani beta, to je rana alfa. Nic ve hre nefunguje, hra pada kazde dve minuty, grafika jak z roku 1998, hruza. A STEAM odmita refundaci, takze za 40 ecek mam totalni sracku. Jak pise kolega nekupovat! A ani stahovat to nema cenu. Zapomente, ze neco jako LoP existuje.
  • No - u mě jednoznačně vedou 2 hry: stařičká, ale naprosto výborná hra Haegemonia - Legions of Iron a trochu netradiční Nexus - The Jupiter Incident... Ale toto vypadá také luxusně - i když ono "na papíru" to vždy vypadá super. Necháme se překvapit... ;)
  • stejně čekám na sins of solar empire: rebbelion, ale každopádně tohle zní dost zajímavě!
  • Ať si říká každej co chce ale nejlepší vesmírná 4X hra byla a je Master of Orion 2...ještě i dneska ho pořád hraju a královsky se u toho bavim *14*
  • Masa-san
    Jsem celkem zvědav, co se z toho nakonec vyklube. Napsané to zni dobře.
  • Co to jako je ty vole ? I já mam hezčí treileri :) !
  • tak na vesmírnej "total war" se moc těším...konečně se něco dere na svět
  • Rád bych si zase zahrál něco jako Homeworld 2
    • Cypri
      ja si ho ted installnul ze skore a dal si do toho ten Complex mod. uplne jina hra. na dlouho a tezka
  • Cypri
    Aspoň to není přehypovaný. Tzn. může to dopadnout dobře :D
  • Teda ty vedo je fakt masakrózní. irony irony irony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit