Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak na tento typ hry urcite klavesnica + mys nie je vhodna. Je xy hier kde klavesnica + mys je tazko nahraditelna, ale zrovna simulatory to nie su *1*
  • pry ze se vesmirna strilecka spatne hraje na mysi a klavesnici *1*
    • Tak na myši a klávesnici se hraje špatně většina her (netvrdím, že tohle je zrovna ten případ).
      • Myš nenahradíš, nemusím připomínat jak skončil Windows 8 třeba...
        • Přejmenovali se na Windows 10 *1* *1*
        • A píšu snad něco o nenahraditelnosti myši? Já tu píši o její nevhodnosti na spoustu her. Možná to někteří (nepřekvapivě) nechápete, ale já hraju na většině aktuálního HW (PS4, PC, X-Box One, Switch, 3DS a Vita) a prostě gamepad je na většinu her mnohem lepší zařízení, než myš a klávesnice.

          Ale samozřejmě na myši a klávesnici hraju a hodně. Jen jsem schopný vidět všechna pro a proti, které obě zařízení mají.

          Stejně tak nikomu nediktuju na čem má hrát (to je každého věc) jen to chce mít otevřené obě oči a být přístupný i jiným ovládacím prvkům, nebýt zakonzervován a neokrádat sám sebe...

          Není nutné za vším hledat provokaci...
          • Na sporty a hopsačky je to asi lepší, ale jinak nevim co hraješ, ale prakticky ve všem ostatním je lepší myš a třeba takové strategie jsou prakticky nehratelné s gamepadem. U akcí a RPG se tvůrci snaží jak mohou, aby se to jakž takž dalo hrát od auto-aimu přes osekané ovládání, aby jim stačilo těch pár tlačítek, co je na gamepadu a hra tím trpí. Stačí si srovna možnosti ovládání starších RPG nebo taktických FPS s těmi co vycházejí jako konzolové porty.
            • Bojovku na klávesnici nikdy plnohodnotně hrát nemůžeš. To prostě nejde ani kdyby sis zlámal prsty. Složitější manévry jsou prakticky neproveditelné...
            • Zrovna u bojovek moc problém v ovládání nevidím, ale je pravda, že naposledy jsem hrál nějaký Mortal Combat a snad jediný problém byl v životnosti klávesnice (mezerník to nesl těžce).
            • Hraju např bojovky (Tekkena, nebo Street Fightera si na klávesnici opravdu nedovedu představit), stejně jako Hack n Slash. Třeba NieR Automata jsem takhle na klávesnici zkoušel hrát 15 minut a to bylo prostě nehratelné.
              Stejně jako závodní hry (bavím se spíš o arkádách, na simulátor už potřebuješ volant), tam na klávesnici citlivost a použitelnost analogové páčky jaksi nenahradíš. Stejně jako přidávání plynu/brzdy na triggerech.
  • ale pořád špatné, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit