Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nebo po něm ... BWAHAHAHA
  • Pilgrim66
    Když už jsme u toho, tak recenze na X rebirth nebude?
    • alladjex
      JJ, několikrát jsem si na to vzpomněl, že se recenze slibovala. Sehnat si informace na webu samozřejmě problém není. Ale právě protože člověk rád čte recenze od "svých recenzentů", tak jsem byl zrovna na tuhle hru na Games zvědav. Ale chápu, že když to je propadák, psát na to recenzi je votrava. Vlastně zas tolik nechybí ;]
    • no jo, taky jsem se chtel zeptat proč je v článku že to nebude komentovat. když si ma človek shanet informace jinde taky by se mohlo stat že už se sem nevrati
      • Strucna review - v dobe chvili po vydani, takze je dost mozne, ze uz je to ted opatchovany:
        - Ovladani, hlavne na stanicich uzpusobeny na Xbox
        - Pokazde kdyz jsi s nekym promluvil, udelal drep
        - Nektere mise nesli plnit, protoze dane NPC se nespawlo / nemluvilo s tebou / nemohl jsi najit item
        - Pomerne OP vydelavani penez z ventilacek na stanicich
        - tohle asi rekne hodne - prvni fanouskovsky mod co vysel byl "no more stations"
        - na relativne slusnem stroji jsem mel 15-20 FPS, kamarad na zhruba polovicnim stroji mel vyssi detaily a 50 FPS - proste hru optimalizovali na horsi pocitace s tim, ze ty vykonnejsi stejne maji dost vseho na to, aby to utahlo neoptimalizovanou hru...
        • Jo Rebirth je asi prusvih, i když lidi kteří to hrajou se najdou. tezko rict co z te hry bude za par let, ona třeba první verze X3 byla dost podobna Rebirthu co se bugu a optimalizace tyce. A dneska? X3 Albion Prelude je celkem kvalita. Holt Egosoft hry dodelava za chodu, a jestli se tomu někdo podivuje tak se bohužel jedna o soucasny standart, nikdy v cele herni historii nebylo tolik nedodelanych her jako v soucasnosti.
          • Ale tady prece nejde o bugy a optimalizaci, tady jde o ty neskutecne idiotske herni mechanismy, neexistujici AI a dalsi veci. A za par let? Za par let po tom nestekne ani pes. Vzdyt uz ted to hraje s bidou 400 lidi...
            http://steamcharts.com/app/2870
      • No nevim, ale zjistit informace o jedne z peti nejhorsich her roku 2013 a jedne z vubec nejhorsich her dle Metacritics neni zase tak tezke. A uprimne, plne chapu redakci, ze za takovou s*cku odmitaji vyhodit 50 ecek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit