Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po lehkym testu musim říct, že jsem zatim docela zklamanej
    • Taky mi to tak přijde, ale Voida malem kleplo když jsem napsal svůj názor.
  • No jelikoz tam zase nelze ovladat lode, ale bitvy jsou jen graficke znazorneni predem daneho vysledku, tak si to necham ujit. Opravdu nechapu, k cemu je mi promakany editor lodi, kdyz s nimi pak ani nemuzu bojovat...
    • Ale tenhle obrázek není podvod ? Nebo ano ? http://im.tiscali.cz/games/2015/04/23/462860-galactic-civilizations-iii-653x367.jpg
    • Ber to tak, že je to Civka po 50x a skoro stejně
    • ber to tak, že v ostatních 4X strategiích jako Civilizace nebo hry od Paradoxu nemáš ani to 3D zobrazení bitvy jako tady, tak to můžeš nechat vypnuté a máš stejné souboje jako v Civilizaci, jinak editor nemáš jen k úpravě kosmetického vzhledu lodí, ale i jejich vybavování funkčními prvky
  • Nikdy jsem to nehral lze to přirovnat k Master of Orion 2?
    • spíš ne
  • Teda od sud jsem se o hre moc nedověděl, jen intro (nic nerikajici) ale neva. Bohužel předchozí díly se mě sakra rychle ohráli, to jsem se radeji vracel s Sins of solar empire, nebo lépe Sword of Stars. Pokud tvůrci nepředělali management planet tak to za ty prach určitě nestojí. A co jsem ke hře viděl je mraky líbivých obrázků jinak nic. Jestli to někdo hrajete vyvraťte mi to budu rád.
    • co se ti nelíbilo na managementu planet? já spíš doufám, že pořádně rozpracovali souboje, jak vesmírné, tak pozemní
      • Kdyz to hrál clověk dlouho tak se vlastně stavěl jen blbě dokola to samé. Něšlo to automatizovat ( nebo jsem se tomu dost nevěnoval) a nemělo smysl to dělat rozmanité, vyplatilo se stavět jen pár tipů budov. ALe je to už celkem dlouho, co jsem to hrál. Mám i plnou verzi dvojky, ale jak píši v této třídě raději šahnu po jiných časožroutech :D
  • Zase Dlc,
    Ok Hoist The Black Flag
  • Hm, sotva jsem se naučil Distant Worlds, vyjde tohle… Jakože vesmír je nekonečný, jásám a vyčerpanosti se v žádném případě nepoddám *2*
  • jestli to nekdo hraje nevíte jestli tam v technologickem stromu jsou nejake zajimave veci, napr. umela černá dira, antihmotova bomba a pod?
    • Docela klingoní otázky *1*
  • co to melete... civilizace si clovek mohl vytvářet aj ve 2
  • Blue.Shark
    Super, to znamená, že se začne pracovat na Ashes of the Singularity :)
  • Nekde jsem videl gameplay a nechytlo me to. Stardrive 2 mi přijde záživnější
    • Cože? :D Stardrive, to jako opravdu? Pro nomrální lidi: SD 2 se nedotýkat ani tří metrovou holí.
      • Myslíš normální lidi, kteří nesnesou, když má někdo jiný názor a tak ho alespoň nenápadně urazí ? Nebo proč podle tebe nejsem normální ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit