Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne takéto hry smartfóny potrebujú, pretože súčasné hry aj keď graficky napredujú rýchlosťou svetla, hrateľnosťou zaostávajú niekde na hranici medzi flashovými hrami a PS1.
  • Tak, těď ještě hru o sametové revoluci, a pak rovnou tu o karkulce ....
  • Argo *14* *1*
  • Pilgrim66
    No. pro mě pase dokavaď nepřidaj alespoň android když už ne PC.
    • keby si si prečítal ten kickstarter dozvedel by si sa že to vychádza na iOS, android a aj PC
  • ja mu verim, momentalne mu to musi stacit
  • Jack1947
    Az na tu grafiku(zde ale neni prioritni pocitam), to tema je zajimave na epizody tedy nic moc ale budiz kdyz jim to vynese. Hra sama jako takova zajimava bude tak proc ne. Ja rad historii a tu soucasnou /minulou hodne. Tedy vpripade ze to nebude jen na Ufoun...
    • Pověz mi, co je to ta "současná/minulá" historie?
      • Jack1947
        Mel jsem prevazne na mysli soucasnou tedy moderni ... trochu nesikovne zvoleny slovni obrat. *3* Nepohrdnu ani minulou, respkt mi nevadi a rad se neco priucim pokud se nejedna o neco pro mne nezajimaveho (umeni, dejiny od prnl... pff ucit se to uz po xte ... a pak to zas umet hruza ) . Takze asi takhle no. *4*
  • Jako zní to zajímavě jak hrom, ale já ios fakt nechu.
  • Mohlo by to mit zajimavou atmosféru, shodou okolností jsem nedávno viděl Argo (doporučuji... Argo f*ck yourself *1*) a obzvláště začátek, tedy obsazeni US ambasády bylo velmi hutné. Člověk má navíc tuto zemi spjatou se surovým a nevyzpitatelným chováním hlavně vúči západním občanům a pokud by tam byla i pasáž za osazenstvo ambasády, mrazilo by z toho v zádech.
    • Jack1947
      Vybornej film , taky doporucuji.
    • ales.smutny
      "Člověk má navíc tuto zemi spjatou se surovým a nevyzpitatelným chováním hlavně vúči západním občanům"

      A přitom se tam západní občan má dnes jak v bavlnce :)
  • montatatana
    Pekne napsany, presne takhle to na Games chci! :)
  • Veteran z RockstarTu? To je co za nova firma :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit