Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že to není finální podoba, protože to by byl oproti Far Cry 2 celkem krok zpátky. vždyť neuměli ani pěkně nakreslit/animovat takový základ jako je ruka se zbraní... zbraň vypadá jako nějaká dětská hračka.
  • Tak kdybychom byli realisti tak se ta ženská i hlavní hrdina dřív udusí než by uhořeli a to by ta hra byla sakra krátká :D.
  • Ale hrdina kucká z kouře, třeba to je jen limitujícím hardware. :) Jojo, rejpu.
  • Budova v ohni bez kouře. Páni vývojáři asi viděli oheň jen na sporáku...
  • michaliuz18
    ja neviem co kydate podaktory, skripty skripty sak kolko hier hrate skriptovanych a ste ticho, neviem si hry bez toho ani predstavit uz, aj toto co by malo byt inak aby neboli skripty? rychlejsie prebehnut miestnostami nez vybuchnu, a skocit s tou babou inam a ist uplne inakadial cez les napriklad a ne do auta? ... kez by , ale to sa v hrach typu FPS zabi milion nepriatelov a preži nikdy nestane
  • Jeste ze nam stare hry zustavaji. Nechtel bych byt odkazany na tyhle zhovadilosti.
  • skripty a korydory :-DDD... tohle je akční hra epickej rychloběh dopředu k bossovy se nepředpokládá ale vyžaduje *7*... to je jako nadávat na fallout že je moc rozsáhlej, něco jako by ste od filmu komando se švácou čekali zápletku klubu rváčů s pitem *7*... ale jak řikám COD může za všechno od toho že si šlápnul do h0vn1 přez korupci a nakonec srážku meteoritu.... mě by zajímalo co vlastně hrajete? podle toho jak to čtu tak vlastně nic neni dobrý *7* .... nezapomeň dát mínus
    • Veskoslav
      Sc II, poslední Deus EX, Rayman Origin, Arma II, HL 2, FC, CoD 2, Doom 3, Quake IV, poslední Wolfstein, Metro 2033, Stalker, Titan Quest, Battlefiel 2 a 3....Snad nemá cenu pokračovat. To, jak nám předvádí Far Cry 3, tak nám předvádí "CoD" na tropickm ostrově. To má jenom název FC s původní hrou a myšlenkou to nemá nic společného. Oba díly byly otevřené, žádný pitomoučký koridor atd.
      • Jo, treba takovej Doom 3 je teda skvelej protipol CoDovsky skriptarny : D

        Jinak vas mudrlanty snad aspon napadlo, ze ta ukazka muze byt (jak to tak byva) z uplnyho zacatku hry, tedy z tutorialu. Ten je samozrejme koridorovej i ve Skyrimu.
        A i kdyby to tutorial nebyl, tak nejaka ta (chytre udelana) skriptovana adrenalinovka takovy hre urcite muze prospet, a samozrejme perfektne poslouzi i jako marketingova mucholapka. To je jak kazdej rok stejny narky nad trailerama z E3 - jasne ze jsou to vzdycky cool traskavice.
        Nejakej posun zpatky k linearite tam od dvojky asi bude, ale to nemusi bejt vubec spatne.
        Otevreny to bude minimalne jako jednicka - to jeji glorifikovani uz se koukam u nekterych fakt vymklo : ) Tam bylo vylozenejch koridoru az az, a i ty otevreny levely mely k nejaky sandboxovosti jen o par metr min, nez ten satanuv CoD.

        Ja bych se toho fakt az tak nebal. Treba si nakonec vezmou z kazdyho predchudce to lepsi - zatim mi to jako jejich mix pripada.
        • Veskoslav
          Tak Doom a CoD je obrovký rozdíl. Už třeba v obtížnosti:)Rozhodně ti s přehledem projedu CoD na nejtěžší za trochu delší herní dobu než u normal. U Dooma nikdy, tam náboj je tak vzácný, že člověk se bojí vystřelit. A v CoD se mi nikdy nestalo, že by mi náhodou došli náboje.


          Script je fajn, ale pokud to bude 5 hrání, script, uzavřený koridor, kde okolo "džungle" a postava nevyskočí ani 10 cm na kmen, tak děkuji, ale fakt nechci.
      • Zato měly oba díly pitomoučký děj. Jestli skripty vhodně doplní jinak sandboxovou hru a bude pomocí nich prezentovanej dobrej příběh, tak sem s nima.
        • Veskoslav
          Tak ono "turista", co vyvraždí celý ostrov, to není na Oscara:)A obchodník se zbraněmi ve 2. díle ala hollywod.
  • Tohle mi uz prijde jako kampan proti "gameseni"
  • nuuuuuuudaaaaaaaa
  • smejki
    vsadím se, že tam přes veškerou zvrácenost nebude ani jedno odhalené ňadro, znásilnění ani nic příbuzného...
    • bohatě by stačilo model poškození těla nepřátel ala soldier of fortune *3* , si pamatuju že sem jednou typa vzal brokovkou zblízka tak že poslední co spadlo na zem bylo torzo bez hlavy a končetin to byla prd*l *15*
      • Mechwarrior_bw
        ani nespomýnaj, keď si uvedomim, že dnes vo väčšine hier ani nie sú vidieť stopy po zásahoch tak je mi doslova zle.
    • joho rape and revenge
    • Psychotic
      A ty bys tam znásilnění chtěl?
      • smejki
        sedělo by tam? sedělo.
        • To asi i děti s kalašnikovama. To, že by tam jako v realitě mohlo být milion svinstev, ze kterých se člověku chce zvracet, brečet nebo řvát vzteky, ještě neznamená, že by tam taky bejt měly. Jestli ti ve hře chybí znásilnění, můžeš si ho tam představovat.
      • no tak kdyz banda psychopatu na ostrove drzi v zajeti mlade lidi, z kterych jsou nekteri zenskeho pohlavi tak necekam ze budou hrat solitare .. ale vyslovene to tam nepotrebuji, to zas ne :)
      • Veskoslav
        Já ti nevím, ale třeba v prostředí FC 2 určitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit