Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vraker

    Hm zatím to vypadá jako pěkná trapárna 🤮

  • Hoši, vím že jsem trapnej, ale...ta grafika nic moc, žádný pořádný kouř, nebo pára...já nevím, přijde mi to furt strašně kurevsky sluníčkový, žádný bordel poletující ve větru a tak...

  • Kallessin183

    Konečně další hra, která je víc než jen podobná Shadowrunu :D těším se, těším...

  • Hanzales

    Hura :) Gameplay video konecne:

    https://www.youtube.com/watch?v=XEWzC4ZTigU

  • species

    Kazdy "novinar"(nebo youtuber ci co) rika naprosto to same uz od E3. Sakra ja to chci taky videt!!!

    • Paulcz

      Já viděl tohle, geniální :) https://www.youtube.com/watch?v=QG4Zt0uosmE&t=4s

      • species
        https://www.youtube.com/watch?v=vjF9GgrY9c0


        tady mas neco lepsiho ty komediante, aneb 48m gameplay video :)

  • MickeyMutant

    Že byste to chtěli taky vidět? Tak to máte smůlu, ale můžete to aspoň slyšet.

  • dworkin

    Taky to Šárka mohla vzít na oční kyberimplantát a poskytnout nám to v UHD kvalitě! Jen se nebát. :)

  • kkING

    Je super, ze si to muzou dovolit takto "piplat" a nejsou tlaceni vydat neco co oni samotni nechteji.

  • lito

    Vtipný dělat hype na základě pre-alphy.

    • kdyby tam běhali pokémoni a obří roboti co se perou s robo lolitkama v mini sukních, už bys tu hekal blahem

      • Derp_1337

        Haha

        Nikdy není dostatek robo lolitek v mini sukních, trololol

        • SalemCZ

          zrovna včera jsem hrál Tekkena :D tak 10/10

  • Hanzales

    Tak je to správně, tak to má být! Než to hrát za rok na drahé grafice, radši za dva, klidně dva a půl na doufejme ne ještě dražší grafice, každopádně tahle ta hra si zaslouží radši vypiplat, než uspěchat! 

    Právě že to myslím není nějaký vyčpělý Watchdogs, zdaleka to nevypadá ani na jakoukoli jinou generickou pokračovací záležitost. Spíše to vypadá na v budoucnu kultovní titul, který zase trochu rozdmýchal kola ve zkomírajícím FPS žánru, sci-fi, cyberpunku a vůbec. Tou dobou snad bude i ještě pokročilejší RTX GPU a tedy i vymakanější techniky renderování scény, k tomu druhá generace VR....

    Sakra já jsem tak rád, že jsem zažil dobu prvních amatérských primitivních pongů na ČB televizi, přes Sinclairy, Amigy, první PC (286), první skok s 3D akcelerátory, pak per pixel shadery a teď se dožiju ještě tohohle a mnohohle dalšího. Za takových 7 let skeptici moc pokroku neuvidí, ale já už si dokážu představit lehounký headset s předimenzovaným FOV a kvalitou obrazu srovnatelnou třeba s dnešními 1440p LCD monitory (akorát všude kam až hlava i oko dohlédne a uvidí opravdu fotorealistickou grafiku včetně právě toho nasvětlení, oslnění atp...).

    • i586

      Uvidíme. Třeba to bude i lepší, než SS3.😎

      • Hanzales

        Ty e ie, počkej óóó jééé! Akorát teď jsem podělaný strachy, aby ho nepodělali, protože nepodělaný SS3 si zahrát na nějakém pořádném VRku, to by mohl být můj mazec největší. Pěkně si na soudobém PC pustit jedničku (dohrát ji do konce) a pak si hned nasadit helmu a pustit Trojku :) A prostřídat to Cyberpunkem :) No už šetřím na dovolenou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit