Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U FC1 jsem po spuštění čuměl jak péro z gauče. Nemá smysl se rozepisovat o všem, prostě přelomová hra. Trochu mě to začalo otravovat s nástupem těch mutantů, ale i tak super. Takže za mě FC1.

  • Derp_1337

    Jak už tady mnoho lidí poznamenalo, u Far Cry série má smysl mluvit jenom o prvních 3 dílech. Všechno co následovalo po FC3 je kopírovačka.

    Jinak osobně za nejlepší považuji FC3 a FC. Je těžké říct, který díl byl "objektivně" lepší.

    FC3 byl celkově super a poznamenal spoustu hráčů (definice šílenství 😂 ).

    A FC byl zase dobrý v tom "halo" efektu, kdy na tehdejší dobu byl prostě takřka přelomový. Skoro každý hráč to rozebíral s kamarády.

  • vonTossis

    Já měl to štěstí, že jsem od Far Cry 3 žádný Far Cry nehrál, takže aktuální šestku si užívám. Ale hrát to všechno a snažit se být ještě "completionist", to musí být na palici. :-)  

  • cibrut

    U mě se o první místo z celé série dělí imho nedoceněná FC2 spolu s FC3, na druhém místě pak ne-Ubisoftí FC1, která nakonec taky měla něco do sebe a položila i základy některých herních mechanik dalších dílů od FC3 výše. FC4 a 5 už jsou jen klasickou Ubisoftí vykrádačkou sebe sama bez jakýchkoliv dalších invencí, šestku jsem nehrál a vlastně ani nemám chut ;).

  • Největší "wooow efekt" jednoznačně FAR CRY 1. I ten herní scénář šmrnclej Ztraceným ostrovem od Claye Colemana mě byl bližší než následující díly. Já ty Ubisoftí hry nějak nemusim, hodinu má člověk hubu od ucha k uchu a už druhej večer se u toho začnete nudit, protože se neustále musíte věnovat dementnim repetetivnim činnostem.

  • Inquisitor

    Nejlepší druhý pak první a třetí nakonec. Pak už se jen mění kulisy.

  • KIMCID

    No mě sedla nejvíc FC4. Na obsazených postech se nerespawnovali nepřátelé a neměli nad hlavou tu nesmyslnou čáru života.

  • MalyZeli

    Já mám nejradši asi 3ku, akorát další díly to znechutily díky nekonečnému kopírování. Pak určitě 1čka, na 2jku moc kladně nevzpomínàm, ale nemám tam moc nahráno, a potom lehkej závan originality v Primal.

  • Od 4 dielu to je len copy paste

  • Mě osobně se nejvíce líbil druhý. V detailech a mechanikách předčil svého předchůdce a bohužel i doteď své následovníky. To se ještě hry dělaly s láskou…..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit