Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " Možná už ale hrajete demo, takže to čekání snášíte lépe.".....ono vyšlo?nebo to je jen nějaká výhoda nějaký předobjednávky?nikde na PSN sem na něj nenarazil
    • Musel bys vlastnil God of War Ascension abys mel pristup k demu. Chtel sem do toho jit ale vyhodit 1500kc za demo The Last of Us se mi nechtelo :)
      • aha....dík za info.škoda no *9*
        • škoda to je. Ja čekal že nám to šoupnout sice pozdějc, ale aspoň v rámci ps+, to čekaní mě už nebavčo. Čím blíž je datum vydání tím je to horší. Už mě ani jiný hry nebavěj :D
  • Tak tohle si určitě nechám líbit. Zní to opravdu více než skvěle. Sakra, už aby to vyšlo.
  • Podobnou inteligencí disponují také vaši spolubojovníci (Sidekicks), kteří vás doprovázejí a mají vám pomáhat při řešení pro samotného jedince bezvýchodných situací. Při jejich neschopnosti, která vás brzy dožene na pokraj úplného zoufalství, jsou ale více přítěží než pozitivním přínosem pro hru. Jejich hlavním problémem je, že jste s nimi nedělitelně spojeni. Je-li jeden z nich zabit, musíte chtě nechtě nahrávat uloženou pozici. A připravte se na to, že to bude hodně často! Takový Sidekick se rád nechá rozdrtit zavírajícími se dveřmi, někam spadne, či v lepším případě bude střílet na protivníky přímo přes vás. Jeden klad Sidekickové přece mají - způsob jakým svého hrdinu po smrti opláčou mám Daikatanastále v živé paměti (na takový hysterický záchvat se prostě nedá zapomenout).

    Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/daikatana-prekvapeni-v-kazdem-ohledu-dvt-/Recenze.aspx?c=A000906_daikatana_bw
    • Miserius
      Co to ma spoelcnyho s Last of Us?
      • Ellen Page?
        • Miserius
          I kdyby, ta je v Beyond, ne v Last of Us...trolololo
  • Link: http://www.youtube.com/watch?v=ejL44YihoU8
  • Pánové koukněte na youtube, už jsou tam první uniklá gameplay videa z multiplayeru, vypadá to krutě :))
  • Nic o zbytečném multiplayeru v primárně singleplayer hře? Hádám, že hype úspěšně úřaduje.
    • Ronox
      Moc zbytečný není :) svým způsobem by se to dalo přiřadit k jednoduššímu modelu DayZ apod. MP bych zde bral jako rovnouprávnou věc a ne jenom aby splnily kvótu, že tam musí být :)
      • GlaDOS
        Z toho, co jsem si přečetl v článku, mi tu MP zbytečný připadá. Kdybych si The Last of Us chtěl zahrát, rozhodně jen kvůli singlu. Na mulťák v postapu raději Survarium.
        • Ronox
          No jo jenže Survarium je hlavně PC only. Navíc ta brutalita jak je v The Last of Us vyobrazená přímo řvala o to prožít si jí v MP + i ty prvky, které tam jsou se krásně hodí pro MP ve více HC stylu. Jako proti singlu ani popel. Vynikající záležitost, ale fakt ten MP nezatracujte. Hele nemám pocit, že by v singlu něco chybělo takže MP na úkor singlu doopravdy nebyl :) Je to příjemný bonus s docela velkou hodnotou pro určité publikum, které si rozhodně najde.
  • Minekraft je stejne lepsu :D :D
  • Miserius
    Nemůžu se dočkat, ikdyž některý obrázky v galerii mě trošku děsí (a nemyslim Just Cause 2 zbloudilé obrázky)... Už Uncharted 3 multiplayer nebyl vyloženě propadák (nic prevratnyho taky ne) ale tady to vypadá promakaně...No nezbývá nám obyčejným hracum nic jineho nez 10 dni cekat :)
    • God-of-War
      To mi rikej. Ja uz pomalu s**u magi v kostce. Tohle bude nejlepsi multak, jakej sem kdy hral. Az to vyjde, tak si beru volno, vypnu mobil,, zamknu se doma a niomu neotviram a budu vylezat jen vecer, za potravou. Ku*evsky si tesim.. To dame hned co-oo, ne?
      • Miserius
        No, asi ctvrt roku jsem planoval neco podobnyho, kompletne se odstrihnout od sveta *2* , ale nedal jsem pár zkoušek napooprví a tak mam od 17.6 radu zkousek, tudiz zaparim az tak od prvniho cervence *13* - Jedine ze by mi hra prisla uz 14., tak budu moct projet singl za vikend, ale obchod mi psal ze sberatelsky vetsinou nemaj tak dopredu skladem, takze holt asi zaparim az v cervenci... Kazdopadne v cervenci budem moct zaparit, kdyz porad budes hrat *3*
        • God-of-War
          Neboj se, tady budu smrdet hodne dlouho;). Casem jeste pridaji to staveni zakladen, hledani potravy a zabijeni zombiku.. to uz tam budu furt:D
          • Miserius
            Staveni zakladen? *8* Teda obávám se, že se me fakt snazi prikovat pred televizi a prdět na okolí *14*
            • Ronox
              S tím svrběním máš pravdu *1*
            • Miserius
              *8* Jestli tahle hra nic nepokazí, bude to fakt hra generace...no těšim se až to neni zdravý... Verim ze lidi co to hrali hodne svrbí prsty něco napsat *15* *3*
            • God-of-War
              Taky si rikam:)) . Nasel sem to na Zing.cz
              Hledani prezivsich, staveni bunkru, vyroba zbrani, hledani potravy a cviceni prezivsich a tuna dalsich veci *14*
        • Ronox
          To se k Vám kluci přidám :) chtělo by to udělat spíš stabilnější sestavu. Mám ještě jednoho, kterej by do toho určitě šel, ale ten bude zužován zkouškami na začátku takže až se Vám to vyklidní, tak bych byl pro.
          • Miserius
            Kdyby se nás takle fakt sešlo víc (ale asi teda max 4) byla by to paráda. Určitě bysme se někdy dohodli na čase kdy bude mít každej čas (na tohle bych konečně pořídil i mikrofon)... Kor když čtu více informací, jak to mý být kooperativni a na dlouhodobější mise... Jak rikam, ja budu mit volno od zacatku cervence, tak se nejak urcite domluvime *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit