Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stale dookola to iste, ved si to ps 4 kupte a zahrajte si to a ty co na to nemate tak kradnite hry z pc a nezaplnujte to tu vasimi krepymi dristami o niecom co este ani nevislo alebo niecom co ste ani nehrali, dnes je doba ze ps4hraci maju aj pc tak co tu riesite
  • Tady má zas někdo problém. V DKS 1 jsem ten hrozný editor přežil, u dvojky jsem měl handsome skoro všechny (baby, chlapi, prostě kdokoliv se mi podařil) a u Bloodborne (vzhledem k tomu, že slidery jsou i na nejmenší detaily a kůže se dá stejně nastínovat) tak věřím, že i tam to bude v klidu. Kdo mi nevěří, tak se podívejte sem: http://static.giantbomb.com/uploads/scale_super/23/232635/2613793-7475379713-aduryba5.jpg+ Celkem v klidu tam jde udělat normální xicht, pokud si s tím někdo dá záležet. Viděl jsem i lidi, co tam běhali za kopii Harley Queen nebo Jokera, a pak že prej blbej character creation (spíš to jen projeli aby neukazovali víc)
  • del0
    Koukám, že Gajínek je totálně butthurt, že ani nestíhá naklikávat. Podejte mu někdo kapesníček. *15*
    • delO
      proč pořád brečíš kvůli čisilkům, tak se chová snad chlap? *15*
  • tady je to sam nesmyslny koment :D ... hral jsem to na playstation nation je to pecka kdo ma rad takovehle hry :) ale jede to spis v stylu castelanie a nebo god of war podle toho co sem poznal z meho 15 minutoveho hrani... jo a jak tu pc lidi spini konzole ze vyslo vic her atd.. tak konzole teprv rozjeli poradny start her... a nejlepsi tituli sou na nich taky... pc brani pc aby mohli stahovat a tudiz nevyuzit hru naplno a rict si coto je za blbost :D
  • Prý hardcore RPG *1* Jen jednu otázku: Kde jsou Dungeons and Dragons pravidla?
    • u dela v prdeli Dele..
      • nejsem del ale řeknu ti, že narozdíl od tebe má aspoň vkus na rpg, podle tebe musí být i Mordor a Assassin rpg
        • vkus a kdo ti řekl, že máš vkus? Maminka? Nenech se vysmát trolí chudinko...
          • přestaň GGG ty brňácká flundro
            • Nejsi ty náhodou ta guma Wallet Warrior?
  • A jeje, zebravy rad pc rasistu zase zavistive hejtuje hru, ktera se muze stat hernim meznikem, pac na jejich system nic poradneho nevychazi, jen mizerne porty konzolovych her a indie tituly, ktere jsou ok, ale okate si vytiraji zadek s vykonnym hardware.

    Pokýd se ohlednu do historie na nejlepsi hry vsech dob, tak dark souls zde muze hrde stat vedle velikanu x-com (ten puvodni), system shock, jagged aliance 2 a dalsich. Bloodborne ma potencial dark souls prekonat a odsunout stranou, uvidime, zda se mu to podari.

    Jestli si ted koupum PS4, tak jedine kvuli teto hre, ale doufam ze oddolam a poridim si az novou hw revizi.
    • del0
      "Pokýd se ohlednu do historie na nejlepsi hry vsech dob, tak dark souls zde muze hrde stat vedle velikanu x-com (ten puvodni), system shock, jagged aliance 2 a dalsich."

      "...do historie na nejlepsi hry vsech dob..."
      "...x-com (ten puvodni), system shock, jagged aliance 2..."

      Zajímavé, že si vybral samé PC hry. *15*
    • Pobavil si, letmy pohlad na lineup za januar...klasika zase vyslo viac dobrych hier na PC ako na hociktoru konzolu. Nechcel by som mat len PS4, cakat 1,5 roku na prve exkluzivne rpg a aj to len akcne. Mat celkovo taku ubohu RPG ponuku...no nechcel by som.
    • Jak můžeš srovnávat herní legendy s konzolovým odpadem. Dej si facku hned teď, dělej čekám.
    • chceš říct, že to akční mlátička natře 20 let staré tahovce? no, to jsem tedy zvědavý *1*
      • Ne, rikam neco uplne jineho. :-)
  • Teda nevím ale na dnešní poměry mě přijde ten editor jak z roku 2000...vím, že silná stránka té hry je jinde ale stejně. Je to škoda, zvlášť když to srovnám s jinými RPG. Trošku mě to připmíná hrůzy z editoru Mount and Blade nebo "umělohmotné barbie" z Neverwinternights 2.
    • tak ta hra je graficky zastaralá v mnoha ohledech, hrdinovo oblečení se třeba vůbec nešpiní od krve, i když na něj šplíchají desítky litrů, nejsou na něm vidět stopy zranění či zásahů, plášť se ani nezašpiní
      • chápu, že soubojový systém vypadá jak vypadá (blbě) protože se přizpůsobuje pravidlům hry, proto třeba úplně chybí fyzika a monstrum po zásahu nikdy neodletí, nebo mu třeba nepodrazíte nohy, hráči zkrátka potřebují mít pohyby monster nabiflované na milimetry dopředu a kdyby si tam potvory lítaly kam je fyzika zavane, už by se to nešlo tak naučit.. ale u takových kosmetických věcí, jako jsou třeba stopy po zásazích, to moc nechápu
        • kennyB
          Ale špiní se, už v DSII se oblečení nasáklo jedem a nějaký čas trvalo, než se zase vrátilo do normálu. A že monstrum po zásahu neodletí??? Moc koukáš na filmy... *7*
  • myslím, že hnusné postavy jsou nejmenším z problémů téhle hry
  • fluffy
    S mnohymi prispevkami tu jednoducho nesuhlasusim, Uznavam ze tie modely nevypadaju dost osumeo a su trosku svetle na tak temnu hru. Ale moznost vytvorit si charakter, jednoducho prevysuje to ako ked hram za charakter kto vyrobil niekto iny, Kratos, Geralt, Commander Shephard-ten povodny sice vypadali skvelo, ale neboli to moje vytvory. Vzdy sa lepsie ponorim do hry ak hram za custom vyrobeny charakter, nehovoriac o fakte, ze vacsina ludi co sa na character creation stazuje. tak jednoducho nestravi nad nimi dost casu... este aj v Oblivione sa mi podarilo spravit velmi slusne vyzerajuci charakter a vsetci vieme ake tam boli ksichty...

    Japonske RPG a ich system robenia vlastnych avatarov vcelku dost predcuje vsetko zapadne. Dragons Dogma, Darks Souls 1 a 2 maju urcite lepsie character creationy ako SKYRIM alebo DRAGON age. Mat pre vyrobeny charakter je mozno dobre na 1 play through ale ak chcete hrat znovu tak chcete MAGA a PALADINA a DEMON HUNTERa alebo LUCISTNIKA a akoze sorry ale aby mali vsetci jeden rovnaky genericky ksicht... to mi pride fakt blbe
    • k druhému odstavci: Nehrál bych za postavu co vypadá jak děcko z oblázkového města *3*
      • kennyB
        Asi raději pořádné, nepřirozeně namakané bouchače, že. Jinak postavy jsou skvělé, nemusíš se na jejich obličeje, pokuď ti tenhle styl nesedí ani koukat, stačí nasadit helmu/ čepici atd... Stačí trochu myslet, než začnu prudit *3*
        • až na, že on je tady, aby začal prudit, v životě DS nehrál, nehrál ani staré RPG, jen prostě trolí *3*
          • staré rpgčka hraju pořád, hrál jsem i DS ale nevím proč bych to měl porovnávat když DS není rpg...je to dobré tak možná když si chceš vyzkoušet jak se metají parakotouly v 80ti kilové zbroji a s 300 kilovým mečem zastrčeným v teplákách
            • kennyB
              Takže o tom víš prdlačky a remcáš, jako by jsi to dohrál alepoň jednou do konce. Jak také jinak, tady je to normální...
            • hrál jsem do té doby než to začala být přehnaná slátanina tzn. asi 20 minut
            • kennyB
              Než začneš používat 80-ti kilovou zbroj s 300 kilovým mečem tak na to musíš mít staty, jinak ti jsou kotouly na nic. Ale to ty asi víš, když jsi to hrál a podle tvých komentů u toho trpěl jak zvíře...
            • nevím jak jsi přišel na walleta... nejsi schyzofrenik nebo jen tlustý konzolový ginger bez duše *1*
            • wallete zase ty nicky střídáš jako ponožky, kdy vytáhneš svůj kompl z roku 09, který zvládá vše ve 4K na 60FPS++ *15*
            • tvoje víra mě opravdu moc zajímá
            • *1* jasně úplně ti věřím ty stará škola.
  • residentevilfans
    Ty xichty jsou fakt hnusny ,ale to je sumak! Hratelnost a atmosfera je to hlavni. Jsem takovej magor ,ze jsem si objednal Nightmare edici. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit