Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co se tyka Deat space 1 jsem cetnost zbrani nejak nepobral stejne pouzivate dve, tri podle munice na ostatni neni do statek bodu na vylepseni zbrane na rozumnou pouzitelnost..

    ve dvojce jsem dostal k zberatelske edicy oblek tlakovovou pusku ktera vystacila do konce hry a cheatem bych ji urcite nazval :P
  • Dead Space 1 jsem si tak před půl rokem koupil na steamu v akci. Bohužel jsem se nemohl přenést přes dementní ovládání jak na myši tak na gamepadu. Zkoušel jsem to třikrát pokaždé bez úspěchu , třeba snad někdy napočtvrté , protože hra vypadá opravdu dobře a je nasáklá atmosférou.
    • JohnyTheZik
      Ovladani je uplne normalni, ale musis si zvyknout na blizsi tps kameru a pripadne si nejak povypinat urychleni citlivosti mysi nebo co to tam delalo ten problem..
      • Myslím že vsync dělal problém.
  • Ten armor spis vypada jako za trest *1*
  • V podstatě takovej cheat jako bonus, to opravdu někdo kupuje? Jeden z důvodů proč se limitovkám vyhejbám širokým obloukem. *2*
    • Je limitka a limitka. Jedna věc jsou pseudo-limitky alá EA (nejen), co přidávají pouze in-game věci, které buď neznamenají nic, nebo v horších případech prach sprostý cheat. To opravdu nejsou limitky. A pak jsou tu skvosty typu Bioshock, B:AC nebo z poslední doby třeba Guild Wars 2. A to je pak úplně jiný šálek kávy.
    • Tohle taky nesnáším (DA:O, zbroj jako bonus pokud vlastníte ME2, DivinityII: DS, dokonce tři druhy zbrojí jako bonus od Steamu apod)... většinou ty věci ve hře hned zahazuju.
    • Tak ono to je k vůli tomu aby mohli normální edici nazvat limitovanou. Přidají tam nějakej ingame nesmysl a lidi už klopí prašule.
  • no to se moc nepředali.
  • Dead EA *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit