Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teda takhle neprakticky velkej meč jsem naposled viděl u FFVII
    • Musíš být bezpohlavní asiat abys ho uzvedl *1*
      • Spíš bezpohlavní bělouš, nevím kdo prosil aby ty hry vycházeli i mimo Nippon viz Demon's Souls šašku.
  • Bloodborne Collector's Edition Guide Book
    http://aukro.cz/bloodborne-collector-s-edition-guide-book-i5800584752.html
  • Všichni víme, že From Software jsou mistři meče, ale už by se na to mohli vykakat a dovalit nám temnou dystopii ala Blade Runner. Nikdo jiný stejně nemá koule dělat temné, hutné, depresivní hry...
    • Scifi ala Koukaku Kidoutai by v jejich podání určitě bylo dobré.
  • Doufam, ze uz je v supliku davno napsana recenze na 10/10 chlapci *1*
  • chvíli jsem koukal gameplay Bloodborne na Youtube a moc dlouho jsem u toho nevydržel, takže mne to nepresvedčilo ke koupi konzole. Navíc i ta obtížnost šla dolu
    • nešla dolů, je to variabilní a máš možnost si ji nastavit. na 99 Insight už to je docela sranda na NG+ Tady většina bosů na NG7 dává ikčko, čož v Dark Souls dával jen Manus. Jen začátek je přístupnější
  • ta architektura je vždy na mistrné úrovni. Na Bloodborne mě zklamal jen Cainhurst Castle, tam odflákli textury sněhu, jinak je hra na vysoké úrovni jak grafické, tak level-desingové. Hlavně Old Yharnam, to je fantazie, vždycky si rád jen tak projdu po Old Yharnam. Samozřejmě lore, příběh a mini příběhy jsou dobré, možná až překvapivě dobré v tomhle směru, přece jen jsem čekal trošku odfláklé lore a opak je pravdou.
  • Vogon
    Líbí se mi, že tenhle datadisk vypadá více Berserkově(přesněji části s zatměním slunce), což by mohlo posloužit jako dobrý "odpočinek" od Lovecrafta a Stokera zbytku hry. Obzvláště ten zmutovaný kůň mi připomíná jednoho proslaveného koně z Berserka. *1*
    Jinak je docela překvápko, že nějaká obdoba moonlight sword nebyla už v základní hře, protože je v každé hře od Fromsoftu.
  • Super, ať už je to tu, pro mě GOTY...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit