Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • internation turnaj v LOL....... my jsme ve sve dobe na zakladce sbirali papir a dneska se tam celosvetove pari LoL.... no nic zpatky k dote
  • dethro
    jinak doporucuji tohle videjko ze zahajeni :), hlavni role Wes Borland: http://www.youtube.com/watch?v=1RVXAj4qkAA&list=PLVgS_BIOY01wwnxE88wdibp-OFUUs2_KP&index=3
  • vindalooo
    Kucí, nechte jim to. Zaslouží si to prootože jsou aktuálně prostě nejlepší! Je mi to naprosto jedno co je to za stát/rasu/cokoliv. Že mají lepší zázemí? Oni si to tak zařídili, v čechách máme lepší zázemí pro fotbal, který nám třeba pár korejců "závidí" (berte s nadsázkou) a který já třeba skoro nenávidím. RIOT by je v žádném případě neměl nějakým způsobem odlišovat. Osobně bych přivítal mít možnost hrát proti korejcům a naučit se jejich (vítězný) styl. To je jak mistrovství světa ve fotbalu bez Brazílie.
    • Plny souhlas, konecne rozumny nazor. My cesi chceme byt mistri ve vsem ;) ze to jednoduse nejde ale hloupy Honza napochopi ;-) Ale plivat bude ;-)
    • Jejich "vitezny styl" nespociva v nicem jinym, nez soustredenosti a nasazeni.
  • ty divaci tam v ty herne tam skandovali jak fanynky justina biebra to je trapas !!!!
    • dethro
      V herne, ty jsi d*ment :D....je to Staples Center, kde hraji treba LA Lakers a Kings...
      • tak na to bych se i zašel podívat, jak proti sobě La Lakers a Kings hrajou Dotu *1*
  • Docela kratičký článek na to, že o dotě 2 se básní s prvními krůčky během mistrovství a velkého finále LoL :D
    čím to asi bude :)
    • pravda mohli by rozpisat tie taktiky z EU :D ako AD carry len stoji na mieste a caka na lasthit a support stoji v kriku :D aspon ze asiati su tam predsa sa na nieco da kukat :D
  • Tyjo, to jsem si chtěl zahrát DoTA 2 a místo toho jsem si zahrál LoL, člověku e ty hry nějak pletou. *12*
  • tonnymontana
    mno tak uz jsem se dlouho nezasmal jako u tohohle videjka:) ty portrety hracu na dolni liste jsou uzasne:D uz vim odkud se berou napady na nove zombie filmy:) jestli takhle vypada asijska celebrita tak potes koste :) fandove v tom hledisti to az moc zerou:D ty pohledy to bylo az desive a uprimne se nedivim ze komunita kolem techhle her je tak spatna. opravdu hodne ale hodne to prozivaji.

    evropane si za to muzou sami ze je asijate drti. asijate nemaji problem udelat hru s lock regionem kde hrajou mezi sebou popripade maji svoje servery. "humanisti" od nas na to nemaji koule tak se nedivte ze ve vsech top ligach budou tihle nefachcenka. pokud nekdo bude argumentovat fotbalem tak staci se podivat na fotbalisty to je zase druhej protipol, v podstate jsou to dneska uz jen manekyni kteri pri dotyku nohy padaji a breci s jednim otevrenym okem co kouka na rozhodciho.

    cetl jsem par clanku o tech sc2 taborech pro asijaty atd a nic moc zdraveho tam nebylo. oni uz od pohledu TOP hraci jsou fakt nemocni i na asijske pomery. lepsi kondicku mela ta pani na trznici co mi prodala topanky..ale jen si zakricte ze lide maji svoje prava..potom jdete domu dejte si cinskej cesnek a po veceri jdete reklamovat telku "made in china" good luck
    • Kazdy jeden Korejsky profesionalny team dava hodku-dve denne vo fitku ako povinnu sucast treningu pre kazdeho hraca. Pretoze vsetci dobre vedia ako dolezita je fyzicka kondicia...
      • Ale no tak, kdyby dávali hoďku nebo dvě denně ve fitku, jak ty říkáš, vypadali by asi trochu jinak. Leda že tam tak maximálně roznášejí ručníky nadopovaným bezmozkům.
        • Ono ty si sa asi do fitka v zivote nedostal, ale prekvapivo sa tam da cvicit aj inak ako posilovanim.. Napr. take kardio, coz je asi dolezitejsie pre zdravie. Takisto to fitko nie je jedina zalezitost, zrovna SKT1 napr. hrava kazdy stvrtok zapas vo futbale proti inemu korejskemu teamu...
          • tonnymontana
            :D mas uzasnou dedukci kdyz podle postu poznas jaky je clovek. fiha klepou se mi kolena ze si pisu s nadclovekem..ale zpet k tematu. pro me za me at si klidne pisou ze zvedaji 120. staci se podivat na jejich foto a ma clovek docela presnou predstavu o tom co delaji ve fitku.. polovina znich ma zdrejme takove popelniky ze nevidi ani toho fotografa. je to jejich osud a jejich volba zivota ale to neznamena ze s nema budu sympatizovat. stejne jako mi vadi fetaci kteri jdou jednou tydne na fotbalovej zapas tak i tihle asijati. zkus prestat zrat PR zvasty a pouzit to co mas v hlave. verim ze tam nemas kostku ale klasicky mozek.
            • Nuz, ja som sa osobne zucastnil jedneho finale GSL, bavil som sa s Khaldorom, Wolfom a chvilku aj Artosisom a tiez som bol v Startale gaming house. Foreignerov tam maju radi.. Takze ano, popolniky sice niektori maju (zdaleka nie vsetci), ale vsetci su v celkom slusnej fyzickej kondicii. Nehovoriac o tom, ze Korea je uplne ina, napr. jedia omnoho zdravsie, stretnut tucneho Korejca je velmi vynimocne.
        • tonnymontana
          GGG: musim souhlasit:) verim ze na jejich strankach je uvedeno ze denne cvici ale co si budem povidat... ty asijati jsou radi kdyz se par hodin vyspej natoz makat ve fitku:) kdyz jsem videl ty jejich hromadne fotky opravdu to nebyli zdravi jedinci:)
    • tonnymontana
      na hru jako takovou nazor nepresentuju, sc2 mam take rad ale spise je to reakce na tu komunitu kolem ni.
  • *zív*, pardon *3*
  • Kdo píše že by to nemělo bejt pro asijské národy tak si položte otázku proč ne? Jsou prostě lepši protože trénujou. V tom je kouzlo hry. Zlepšuješ se protože to hraješ.. Takže fakt sry, ale kdo takovou věc napíše je pro mne bronze player 10 :D
    Asie přinesla do hry nový mety( jiny typ hraní lajn, nebo blu ez apd.). Takže mě je jedno kdo tam hraje. Pokud evropa a am. Se nechytá tak je tu něco špatně nebo ne? Pro ostatni pro hráče je to rozhodně výzva zlepšit se a dotáhnout se tam kde jsou asiati...
    • PravyMonty
      Vážně nechápu, proč pokládáš otázku, když si na ní hned o pár vět později odpovíš.
    • Robotron3
      Ten nápad, že by se diskvalifikovali ti, co jsou v daný disciplíně moc dobří, je na zasmání výbornej *1*
      • Jack1947
        To jo no, brej ftip takhle odpoledne. *15* *1* Jak jiz jsem psal, "vzdy az za Veskoslavem".
        Ja uz to pochopil, tady se totiz delaji zavody v poctu minusu. ( nerikam co neni, muze byt a nevim nevim) uvidime neni vsem dnum konec. *3*
    • Veskoslav
      On je rozdíl spíše v tom, že oni to mají jako zaměstnání a v případě Sc II dokonce i školy;) TO není jenom o tom, že prostě mají lepší skill. Ale obětují tomu všechno. Polovina "profesionálních" týmů Evropy a USA to má jako koníček a zároveň studují a pracují. Což špičkoví asiaté rozhodně ne. V tom vidím zásadní rozdíl.
      • Ziadne SC skoly v Koreji nemaju a nikdy nemali. A SC2 je tam zufalo nepopularne, oproti BW alebo aj LoL. (rozdiel asi tak ze na finale OGN turnaja v SC2 prislo ~800 ludi, na finale OGN LoL turnaja prislo 12k - a to prsalo a publikum bolo pod otvorenym nebom).
      • Tak zrovna teamy z LCS jsou na tom úplně stejně a berou to taky jako zaměstnání. Prakticky každý tam bere plat od teamu, mají gaming house, mají své trenéry a prostě celkově je to na stejné úrovni jako teamy z Asie. Podívej se třeba na zázemí Fnatic, Sk gaming, Gambitu a o Americe ani raději nemluvím. To o čem mluvíš platí možná u nás.
        • Pravda je ze i Evropani a Amici uz maji lepsi podminky, ale treba oproti Korejcum jsou v zazemi porad pekne pozadu. doporucuju na to tohle video
          http://www.youtube.com/watch?v=t61UePTYFJ4
      • A co fotbalisti? Hokejisti? Pokud vím tak ti jsou taky rekrutovaný od mala. Takže tě zakázat taky? Když tady v česku pak nějaký malý kluk chodí do nějakýho teamu, ale musi dojíždět deně a občas prostě se nemůže dostavit. Tak taky zakážem těm co na to maj školy( praci) učast?? :)
        Prostě je hloupost myslet si že zakázat někomu něco protože je v tom dobrej je hovadina ;)
        • Veskoslav
          Já jsem proboha psal něco o zakazování? Asi jsi kouzelník a umíš číst perfektně mezi řádky.
          • neni ti trapny si takhle naklikavat minuska abys upoutal pozornost?
            • Veskoslav
              Když mám plus, naklikávám si, když mám mínus, tak si také naklikávám. Tak už si Joe, ksakru vyber, nemůžu dělat oboje:)Navíc z mínusů nemám hřejivý pocit u srdce;)
          • V tomto pripade ma pan Veskoslav nepochybne pravdu.
          • Proč máš za tohle -11?
            • Veskoslav
              Vůbec neřeš +-;) Někdo se tu nudí;) Podívej se na stranu 2:)
  • filias
    U D2 turnaje jsem ty zápasy celkem hltal, ale ač tohle vypadá dost podobně, tak se přiznávám - vůbec jsem se nechytal. Navíc souhlasím s Velkoslavem - ten komenář byl pro mé uši hodně nepříjemný.... Zůstavám u D2 - tam se mi i ta grafika líbí více.
    • Asharak
      Ono to jde jen tehdy, když si na to zvykneš, lol jsem vidělk taky jako nepřehlednou slátaninu ani nevím čeho a myslel jsem že je pořád lepší atmosféra W3, nakonec vyhrála schopnost přizpůsobení hry očím. To samé s Dotou 2, až po pár hrách mi dávala smysl i kouzlo, na streamech ji ale pořád vidím divně, a to je přesně proto, že ji nehraji *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit