Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád tam opakují Tokaj, Tokaj. To bude asi hra o tokajský klobáse.
  • Není ten vrak auta v 2:09 ten samý, který byl použit v CoD 4?
  • fallout
    Já si to pamatuji velmi dobře... tenkrát se tvůrci chvástali, že nechtějí nic uspěchat a kladou důraz především na kvalitní RPG systém... po kterém, ale jak sem se díval na video není ani památky. Takže jestli půjde jenom o postapo akci, tak palec dolů... *7*
  • oin.odin
    hmm Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych to je tak krásne meno pre školu že by som tam aj rad chodil ... no a v čul k hre na mňa je tam moc temno a moc divných zmutovaných vecí ... no a Fallout mi tam nič nepripomína ...
  • Jsem jedinej komu ten "briefingovej vousáč" připadá jako tatík soudce Dredda? :) A vůbec je to takové... british.
    • lepší british než american ne ? :)
  • Masa-san
    Tohle se mi libí, já, sekera a halda monster na vyřádění muhahaha *14*
  • Nevim proč, ale furt v tom vidím mass effect 2 ale bez alíků a světla
  • Na me ta hra pusobi velmi preplacane. Takovy mix a jeste v podobe kopirky jinych her. Ja tam videl treba - Dead Space, Silent Hill, Doom, Singularity, Fear a x dalsich veci z ruznych her/filmu. Podle me to nedopadne zrovna dvakrat dobre...
  • helbik: A tobě to vadí? Mě zase ne, obě Dead Space hry koupeny a dohrány jedním dechem...proto klíďo tisíc "kopírek", pokud kvalitou a příběhem budou na podobné vlně jako DS:)
    • Kopie slavných a dobrých her ale jen málokdy dosáhnou stejné kvality, stačí se podívat na desítky nevýrazných GTA klonů, ze kterých za něco stojí jen minimum.
  • 100% kopírka Dead Space. Nic víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit