Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    No tak já mám samozřejmě před objednáno. než hra vyjde budu se muset nějak zabavit u GTA V, ale snad to přežiju. +plánuji koupit zase jednou level, konečně do něj dali nějakou zajímavou hru co jsem nehrál, nebo není z kategorie nezávislých her.
  • Cosi
    U Batmana mi DLC nevadily, vždy se v mém pohledu jevily jako zbytečnosti. Krom Harley Quin Revenge se jednalo o přídavky do výzvových map. Tady bych jako DLC viděl přídavky do MP map a to mi bude putna. Dost možná aspirant na koupení hry už při jejím vydání. Uvidím na první recenze a jaký bude MP. Vždy ale u Batmana šla cena rychle dolů, tak uvidím.
  • Týpek na tom obrázku nápadne pripomína Iron Mana *4*
    • Seriously ???
  • http://youtu.be/QUcwSKvKGwk
    • BoB.2
      Co je to za ufona? a Minecraft ještě někdo hraje?
    • JustinBieber
      Ty ještě žiješ omg :D
  • Jack1947
    Ale sak, ono to driv nebo pozdej bude i pro nevyvolene si myslim, a ono i to tak byva. *4*
  • MidnighT91
    V tom případě mi říkejte Neo. All hail to warez...
  • Další DLC v den vydání, vychází vůbec nějaké hry tak jako kdysi ? Koupím a hraju nemusím se starat že někdo dostal něco navíc tohle se dnes asi už nenosí čest vyjímkám.
    • Lawliet
      Všichni jsou mrtví Dejve.
      • Ale kdo?
        • Všichni, Dejve.
          • MidnighT91
            Co?! I kapitán Hollister?
            • Kéž bych ho nikdy nenechal uniknout...
            • MidnighT91
              Nebudeme to tu zasírat. Prostě se shodnem na tom, že nám tím chceš říct, že jsou všichni mrtví...
            • Je mrtvý. Všichni jsou mrtví, Dave.
            • MidnighT91
              Peterson ale ne, že jo?
            • Všichni jsou mrtví, Dejve .
            • A co Todhunter?
            • Všichni jsou mrtví, Dejve.
      • I Kočanská?
  • holec89
    hlavni zaporak je Black Mask ne Deathstroke, jinak si myslim, ze dlc s deathstrokem bude mozno koupit pozdeji
  • Tesim se moc! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit