Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné rozumné přízpěvky - Aoyagi a Martin .. zbytek přidává do téhle diskuzní stoky jen Hate,hate,hate ... cz překlad = ho\/na .. a to jsem zde nakoukl po cca. měsíci, že si něco zajímavého přečtu.. děcka, uvědomte si že to vy jste ti, co plní tuhle žumpu.. stačilo mi, tak zase za měsíc.. pa
  • http://www.clixsense.com/?5658235
  • Shaker
    Ta grafika je snad jeste horsi nez BF3... Nerikam, ze je to nejak strasny, ale celkove nechapu, proc EA ted tak stoji za frostbite enginem, kdyz hry v cry engine vypadaji daleko lip.

    Ale stejne je to vtipny, u Bad company 2 jsem byl jeste nadsenej, melo to svoje mouchy, ale mira zabavnosti byla velka a i pres malej maximalni pocet hracu a nemoznost si lehnout to byla parada. BF3 mi uz od zacatku prisel jako flusanec do tvare, ale porad sem veril, ze to casem dostanou do faze, kdy se to bude dat hrat. No a pak oznamili 4... Ve vysledku vidim tym DICE, jako bandu babralu, kterym do toho jejich babrani veli jeste banda jinych babralu.

    PS: Na tomhle videu nevidim vubec nic, cim by se mohl kdokoliv z nich chlubit, je to spis cely smutnej fail.
    • promitac
      Pretoze na frostbite neni sdk, a teda komunita si nemoze vytvarat vlastne mapy a mody, a teda akekolvek vyflusane dlc poskytnu, to im budu ludia kupovat. Take je konecne riesenie od EA.
      A te ovce to kupuju *9*
  • Co všechno dokážou vymyslet, aby nemuseli dělat pořádný hry.
  • BF4 nechci, EA mě nas*ali že takhle brzo po BF3 ho v podstatě odsunou na další místo a lidi tím budou nutit ke koupi -.- no asi je to dobrá strategie prodeje, ale naštve to spoustu lidí jako sem já a to si chtěj u hráčů vylepšit pověst, jasně :D
    • Proboha kdy si lidé jako ty uvědomí, že nikdo je do ničeho nenutí. Máš právo svobodné volby. Proto by ses jim měl na to vykašlat a spolu s tebou zbytek toho stáda EA ovcí a oni by jednou pochopili, že tudy cesta neveda. Jenže ty tu akorát brečíš a pak skutek utek, stejně poběžíš na půlnoční prodej na pobočku XZone. *7*
  • kua jak se tady dívate na videa ??? TO: Redakce Nechtěli by jste to udělat třeba normálně ,to přehrávání videa , hlavně že tady máte tisíc reklam .
    • promitac
      mas flash alebo html5 ?
    • 1. Vidíš nové (dnešné) video na Tiscali.
      2. CTRL+T
      3. www.youtube.com
      4. Zadaj názov hry, ENTER.
      5. Po zobrazení výsledkov máš hneď pot utube searchbarom fiter, zaškrtni TODAY.
      6. A v rámci dnešných videí to bude hneď na prvom mieste.
      7. WIN !
  • mam dva monitory.. na jednom hraju na druhem battlelog.. ta ingame implementace je asi pro konzole, ze? takze to tak zustane..
  • Mě u této hry, stejně jako u 3ky, zajímá pouze single.
    • tak to si klidně vystačíte s průměrnou americkou střílečkou v 20:00 na Nově ne ?
  • "[...]zajímavý nápad ještě během zápasu projíždět jiné servery a následně se plynule přepnout, případně editovat loadout během respawnu, abyste mohli lépe regovat na nastalou situaci."

    Prosím? Zajímavý nápad? Nebyl náhodou tenhle nápad realizovaný už v BF1942?
    • Shaker
      To byly ty casy, kdy si nemusel 5 vterin cumet na to, kdo te oddelal pripadne jak se dari tvymu teamu a moh sis menit loadout... to uz se dneska nenosi :D
    • ... a to jeste neni vsechno! Ty jsi dokonce muzes menit i vybavu zatimco jsi mrtvy!

      Uz fakt jen cekam, kdyz v traileru zacnou rikat, ze po smrti se vase postava znova narodi a budou tomu rikat respawn 2.0.
    • Panebože a co se stane, když se mi vybije tablet?
      No asi mi nezbyde než to dělat přímo ve hře.
      • To jde? :o
    • ales.smutny
      Na tabletu? Co vzpomínám, tak v té době jsem je vídal jen ve Star Treku :)
      • Na tabletu ne, ono to šlo normálně ve hře, tam je to kapku rychlejší a pohodlnější :) . Navíc mi z toho textu nedošlo, že jde o další tabletovou fíčuru, za což teda sorry.
  • Me by hlavne zajimalo, jestli bude stejne jako ve trojce ne-fungovat to, ze budu zabit, i kdyz uz budu "davno" za rohem. I pri nizkem pingu.
    • Tenhle legendární feature byl už v Bad Company 2.... prostě frostbite
    • Shaker
      to uz se davno nebere jako bug, ale jako feature hry :D
    • Pochybuju, že to opravili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit