Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kampaň je hovadina, ale ten zombie mod je skvělej. Hrajem to s kamošema víc jak půl roku a pořád nás to baví.
  • Nice! Snad co nejdrive ukazi vic. Kazdopadne po tomhle poslednim DLC to bude zase naprd, cekat dalsi rok na BO2 :(
    • Oprava: na BO3 :)
  • Naposledy čo ma bavilo CoD, bola časť, keď som dobíjal Berlín.
    Keby sa vrátili ku druhej svetovej, asi by som si to COD normálne aj kúpil.
    • To ja bych si to nejdriv bud zahral u kamose nebo na ferovku stah. To, jaky ted CoDka jsou, je neco strasnyho. Urcite bych uz neveril ani recenzim a rozhodne bych si to hned nesel koupit, leda po vyzkouseni a uznani, ze ta hra za moje penize vubec stoji.
  • Posledne? Uverim az uvidim. Respektive neuvidim :)
  • Kravicka
    Ne dekuji, radsi knihu.
    • Radeji DayZero :).
  • Trisska
    Jo nákaza a zombíci, to už tu dlouho nebylo, aneb pravidelnej přísun hnusu do zmrzačených PC her nebere konce...
    • ^pravidelnej přísun hnusu ^
  • Miserius
    Je určitě slovo "láká" to správný? *15*
    • Odrazuje nulovým obsahem? Lepší?
      • Miserius
        Myslel jsem spíše něco jako "znechucuje"
        • souhlasim, navic Black Ops je samo o sobe tak nehorazna s*acka, jedna z nejhorsich her, co jsem kdy hral a dvojka je jeste horsi nez jednicka, jsem myslel, ze horsi uz to byt ani nemuze
          • Tikov
            Já bych to neviděl tak negativně- BO2 měl skvělou (spíš nechtěnou) vymoženost, že hráč začal cca od půlky hry soucítiti s "padouchem". Taky šlo ovlivnit (ne)přežití několika vedlejších postav a vyznění závěru. Osobně to považuji za jedno z těch lepších CoD.
          • CRYPT
            a ja zase Black Ops 1 povazuji za uplne nejlepsi dil z cele serie COD, na stejnou uroven jiz radim jen cod4, ale i tak.... Zato Black Ops 2 je ubersra*ka
            • Black Ops jednicku jsem aspon prehral, ale dvojku jsem musel po hodine vypnout, MW1 bylo dobry, to souhlasim
  • Nikdy není poslední nebot' touha po penězích jen za hloupý přídaveček očividně nechladne.
    • Ale stejně to tydýti koupí..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit