Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se případě všem za OT, ale pokud někdo chce, tak na PS4 - můj nick je DefkorCZ
    Můžeme dát Destiny, či FarCry4 ;-)
  • Jack1947
    Plamenomet? to do téhle doby moc nesedí nebo se pletu... *7*
  • a bude to mít zničitelný prostředí?
  • Hra mi přijde až moc násilná a krvavá.
    • když už z toho dělaj takový jatka, měli zapracovat i na možnosti usekávat ruce, nohy a hlavy.. to uměla už stařičká Severance Blade of Darkness
      • Malleth
        To bych taky bral ale dost si toho uzijeme ve witcherovi
  • Mato1987
    Osobne nechápem celý ten povyk okolo bloodborne, mne to stále pripadá ako o trošku lepšie vyzerajúci dark souls.
    • Malleth
      Lepsi verze mistrovskyho dila? To mi prijde jako dostatecnej duvod k povyku
    • No, ved to aj je lepsie vyzerajuci Dark Souls, dokonca od povodneho tvorcu (Miyazaki). There you go, to je ten dovod preco je okolo toho tolko povyku.
    • Hnisavec
      ty si ret1rd od teba ani nikto nečaká žeby si niečo chápal svojim slepičím mozečkem
      • Mato1987
        Že niečo také píšeš práve ty, prototyp exotického jednobunkovca, tak to ma nesmierne hreje na srdiečku *15*
        • U nás pro to máme hezký výraz: Prvok :)
  • Nooo, akoze from software a Dark Souls seria je pre mna jedna z naj veci co na konzole kedy bolo... ale z tohoto mam husiu kozu... Ved budem mat strach to hrat...Pred tym som tiez zabijal kadeco ale bol som rytier, so stitom, nejakou to magiou aspon...
    Tu si pripadam ako rovnake monstrum ako to co zabijam...
    Tie zbrane sa mi vyslovene hnusia :D a celkovo sa po zhliadnuti citim nejak mdlo...
  • Loneck
    Jako na hru se těším, ale ty potoky krve. Je to fakt nutné?
    • Malleth
      To je jako by ses ptal jestli je nutny mit krev ve filmu o Sweeney Toddovi
    • Hnisavec
      pozri sa na názov hry a polož si otázku ešte raz
      • Loneck
        Název Bloodborne znamená něco jako zrozen z krve pokud se nemýlím. Můžeš mi vysvětlit, kde je v tom překladu naznačeno, že by ve hře měla střík@t krev po proudech? Pokud by se hra jmenovala Bloodbath neřeknu ani slovo.

        Příspěvek obsahuje zakázané slovo střík@t. To si dělate srandu ne?
        • Hnisavec
          80 kilový človek ma 5.5 litra krvi, 2 tonové fantasy monštrum bude mať tej krvi hektolitre, takže nevidím vtom problém a striekanie krvi ad absurdum je štýl japonských hororov od nepamäti a takisto akčných filmov....v dnešnej dementne pokryteckej dobe PG 13 hollywodských zlátanín je také dačo asi výnimka pre bežného konzumenta, ale práve preto kajnšmejkri vyhĺadavávajú japonskú a inú kinematografiu...

          akurát včera som si pustil blurayko Battle Royal a tam strieka z ľudí krv ako z fontány a to explicitné násilie tam je kilometre ďalej od sterilného halyúdu
  • Miluji sérii DarkSouls, mám všechny díly. Bohužel BloodBorne mě nějak nechytá. Mám PS4 (dárek), ale tak nějak se ani moc netěším. Proč? Protože je to stejné jako Dark Souls. Zase vidím mrtvoly a u nich plápolající žlutou kouličku s věcmi. Čekal jsem, že BloodBorne posune sérii dál, tohle mi přijde už jako recyklace...jediné co je kladnou složkou hry je kooperace (myslím úplná).
    • Malleth
      Recyklace bylo DS2. BB prave vypada jako perfektni pokracovani. Nechali jadro, ktery je provereny ale zmenili zasazeni a udelali zmeny, ktery udelaj gameplay cistsi a intezivnejsi. Nevim co je spatnyho na dobre viditelnych itemech na zemi. Co by si chtel na tom zmenit?
      • Nemluvím jen o itemech, je to prostě stále jen podobné - viz, udolávání bosů neustálím skákáním do stran, chybí více roztříděné postavy...neviděl jsem výsledný produkt, ale je asi pravda, že jsem očekával asi příliš mnoho :(
        Co mi třeba chybí a oživení by to bylo, by byla možná komba v kooperaci. Jeden si dřepne, druhý vyskočí z jeho zad a udělí bossovi critické poškození...či nějaké podobné prvky. Dokázal bych si představit třeba i eventy typu, že budeš moci někoho zachránit, ten ti dá předmět atd....
        Tomu asi říkám posunutí série dál.
        • Malleth
          Dark souls je tak čistě nadesignovaná hra, že i sebemenší změna v mechanikách (jako odstranění štítu nebo přidání nových itemů) dokáže zážitek výrazně změnit.
          Ty co-operační vychytávky co zmiňuješ byli v Dragons Dogma i když jen s NPC. Tady se jich asi nedočkáme, ale na druhou stranu sem přidali procedurálně generovaný dungeony, což hru rozvine mnohem víc a směrem kterej sérii sedne.
        • kennyB
          V těhle hrách je ale kooperace jen když už nemáš sílu na to, sundat po několikátém pokusu bosse sám *4* Multiplayer je tu spíš na invade, arény atd. Každej si chce to bossáka udolat sám...
    • kennyB
      Jak si představuješ posunout sérii dál??? O Bloodbornu je ještě hodně málo informací, co všechno tam bude nového. Já osobně se na hru těším jak malej Jarda...
      • Uprimne si myslim,ze tenhle komunitni a herne medialni tlak na herni pokracovani od kterych se ocekava prehnane mnoho, (megalomanstejsi pribeh, svet, novy prvky, atd.—zkratka vic vseho) vedou jen k degeneraci, rozredeni a zkurveni toho co na puvodni hre bylo ryzi. To pak usti ve financne narocnejsi projekty a ty pak proste musi cilit na vetsi publikum, protoze nic neni zadarmo. A jakmile do veci promluvi penize, je veskera vize, atraktivita a kreativita v prdeli.

        Neni nic horsiho nez prumysl. A je jedno o jaky lidsky cinnosti se bavime. Jakmile se jede na ekonomickej rust a penezma merenej uspech, tak vsechno ostatni jde stranou.
        • kennyB
          Od téhle hry očekávám to, co od DS I. Je pravda, že čím více dílů od nějaké hry, tím víc už jsou hráči znuděnější, ale myslím, že to v tomhle případě neplatí. Na původní hru se nadávalo, na dvojku ještě víc, ale já se náramně bavil. A to očekávám i od Bloodborne...
  • Jesteze kvuli odkladu vydani zrusili jen digitalni predobjednavky☺ Moje herni vanoce zacnou az s dorucenym (snad krvi, smrti, tichem, poezii nevyrceneho a intenzivnim prezivanim nasakym) BLOODBORNE balikem.
  • Vogon
    Nenapadá mě žádný důvod proč se na Bloodborne netěšit, obzvláště po alfě, která jen dokázala kvality hry a to že sami vývojáři věří, že Bloodborne bude super. Navíc je tam Kirkhammer.
    • Malleth
      To kladivo me zrovna prijde uz trochu uchylny. Obzvlast kdyz ho ma na zadech. Me se nejvic osvedcila ta sekyra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit