Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • líbí, v coopu muže byt zabava
  • firebug
    Ta zombie epidemie zachvacující herní průmysl se mi prozatím vyhýbá (asi to bude i tím, že už dávno nehraji všechno, co zrovna vyjde). Pamatuji si jenom na Dead Light a Dead Island a u obou jsem se skvěle bavil. DI byla taková kostrbatá a ke konci už i dost stereotypní, ale já jsem si neskutečně užil rubačku s rpg prvky, která nebyla z fantasy světa, nebo středověku (konečně!). Na Dying Light se tak opravdu těším a asi i kvůli tomu, že to vypadá jako dotažené a doladěné pokračování DI.
  • dalsi zombie nuda jak originalni
  • ten dead island to bolo strasne sak objekty mi tam doskakovali meter predomnou a obraz sa nechutne trhal
    • copak tohle ale ta hratelnost/ovladatelnost hruza po 5ti munitach uninstall a pritom to vypadalo tak nadejne a ten skvelej trailer
      • Jack1947
        Potom tedy lituji tech 30-40hodin + (zbytecny DLC nicnerikajici) zivota co jsem u toho "hnusu" stravil, ja se bavil az tedy do te doby nez jsem dorazil do vezeni To byla nejslabsi cast hry dle meho nazoru.
  • Špatně to rozhodně nevypadá, ale už jsem dal šanci contagion, kterej mě nadchnul přímo
  • Na vzhled to vypada fakt pekne. Uvidime jak velky bude prostor volneho pohybu na mape. Muse se z toho stat stereotyp a nuda a muze to byt pecka. Uvidime.
    Meli by se na to podivat kluci co delaji DayZ. Vzhledove tomu s rozlehlou Cernarusi asi konkurovat nemuzou. Ale meli by si vsimnout jak funguje animacni engine z 21. stoleti. *1*
  • a bude to tiez tak stereotypne jak dead island? ..+ nemozeme zabudnut na bugy.
  • Vyzera to vyborne. Techlandu ide robenie trochu exoticky map a tiez mesta v exotickych oblastiach. Z DI mi prislo prave najlepsie to zamorene mesto. Ale niesom si isty ci to bude az taka uspesna zalezitost, jednak mam pocit ze hraci su uz podobnymi zombie hrami dost prejedeny, dalej ak to bude ako v DI, kde strelne zbrane boli normalne dostupne az dost neskoro a rozne chladne, hlavne motovane zbrane sa strasne rychlo kazily tak neviem. Tak isto je super ze zobrazuju ktora kost sa ako zlomila, to vyzera fakt zaujimavo ale nemuseli by to po kazdom zasahu zobrazovat spomalene. Iste prvy krat je to cool ale pri 350 zombie to spomalenie, presne ako v DI, bolo akurat otravne.
  • Tak ta parkour cast mi hodne pripomela Mirrors Edge. Vsechny ty pohyby jako kdyby pouzili cely engine Mirrors Edge jenom tam pridali zombikov :)
  • Paráda.. Tohle si koupím..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit