Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to v gotickem nadechu to je hodne detailni proto se ti to zda preplacane. Aspon teda... to je muj nazor.
  • imo to tentokrát s tím ladením hry do temna a depresivnosti prepiskli, hodne lidem (i fanouškum minulých dilu) se jiste nebude libit koukat se na nestvury stažene z kuže a pod. to už je za jistou hranicí vkusu
    • Ale tak spousta wannabe hardcore hracu bude nadsenim vriskat, jak to je "temne" a "neomalovankove" a pomni, co to znamena pro youtubery, kteri se u toho hrani snad poserou v primem prenosu :)
      • já nevim, vám to přijde temné a depresivní? mě to steampunk prostředí přijde dost nudné (ale ne TAK nudné jako generický gotický hrad, doly, kobky) a ty přehnané hektolitry krve při každém seknutí z toho dělaj spíš vtipnou zálečitost ala céčkové brakové filmy s litry kečupu.. přidejte kotouly, Benny Hill muziku a a je z toho čistá komedie *4*
        • Ten Benny Hill je krok vedle. Ke hre, kde je tolik kotrmelcu, by spise sedela jazzova musika z grotesek s Busterem Keatonem.
    • neco na tom bude. V onlinovkach existujou statistiky, ze vetsina hracu travi vetsinu casu v tech hezkych lokacich nez v nakych depresivnich sedohnedocernych mrtvych. Vsak je to i logicky...
  • skoda ze to niekomu nedochadza ze toto bude fajn zabava , cest vynimkam ktorych by nezabavil ani senzus ale my ostatni podme sa pekne na dlho zabavat s touto super hrou
  • Udivuje mě že je ještě někdo ochotný na games inzerovat?! Když vidím jaké exoty si taky redakce hýčká, tady je zase nablito.*7*
  • Konečně pořádná hra s reálným soubojovým systémem. Nic mě nenaštve víc, než když se koukám na historický či fantasy film a v soubojích nikdo nedělá kotouly!
    • Myslíš kotouly v plném plátovém brnění?
      • Ano, přesně ty. Ideálně alespoň 3 za sebou.
  • Osobne som to hral pred tyzdnom na GDC niekolko hodin a aj ked som sa nato velmi tesil som bol dost sklamany a kupu asi odlozim. Pride mi to ze sa to az na grafiku moc od DS neposunulo a ta grafika tomu skor skodi, ani nie tak samotne graficke spracovanie ako skor to ze je to prilis preplacane chcelo by to niekde ubrat.
    • nesmies na gdc pred tym vypit liter redbulu az aj nieco z toho mas
    • No ja uvidim. Mam domluvene zapujceni PS4 a Blooborne na tyden, tak to otestuju a pak uvidim, jestli ma smysl kupovat PS4 uz ted, nebo pockat na dalsi exkluzivku, coz bude asi Uncharted nekdy za rok.
      • serte na to s takymto pristupom si radsej stiahnite zadarmo neaku kuuul pico....inu z netu na pc a na ps4 serte a vobec sa tym nezatazujte
        • Proc bych na to mel sr.t? Kdyz si chci zahrat hru, ktera neni na PC, tak si holt tu konzoli musim koupit. A protoze me ty manyry s exkluzivnimi hrami celkem serou, tak to proste nebudu podporovat tim, ze si na konzoli budu kupovat hry, ktere muzu koupit na PC o dost levneji a pobezi mi v lepsi audiovizualni kvalite. Je mi jasne, ze pointa toho, ze Sony plati za exkluzivitu, je v tom, ze kdyz uz koupim tu konzoli, budu si pak na ni kupovat vsechny hry a sypat Sony do kapsy dalsi penize. Tuudle, at si vyserou oko. PS3 jsem si taky koupil jen kvuli 5 hram, takze to stejne bude s PS4.
          Uprimne, co taky na tech konzolich hrat? FPS, sporty, zavody a hry typu GoW nehraju ani na PC a kdyz se tohle vsechno odecte, tak je na PS4 ta nabidka hodne slaba.

          btw Playstationy jsem mel zatim vsechny 3 generace. Pak jsem kvuli Zeldam mel N64,Gamecube a Wii.
          • Orc mít pravdu *12*
            • Nebyt orc. Wahooka goblinu kral.
  • Tak 80% příspěvků je od PConly což mi přijde trochu zvrácené u Ps4 exluzivky.
    Co se traileru týče tak mi přijde jako sešitý horkou jehlou, předešlé ukázky byli minimálně o třídu lepší
    • Kinet1c
      Ja sakra uz fakt nechapem preco maju ludia tendenciu sa rozdelovat na PC hracov Konzolistov a inych. Do r.te sme jednoducho hraci, sakra, kazdy hrame na inych masinach, ale hlavne o co by nam vsetkym malo ist aby na vsetky platformy vychadzali kvalitne tituly. Kazdy, aby sa mohol dobre zabavit a ne sa tu vysmievat a osocovat a pohorsovat sa jeden nad druhym. Ja chapem, ze mnohy zvas su nactilety a v hlave to mozno este nemate uplne zrovnane, ale fakt sa stale delit a nejak pohrdat jeden druhym. Ako som napisal, kazdy sme v prvom rade hraci. Preco sa tu stretavame a aj inde a piseme do diskuzii svoje nazory, pretoze nam v urcitom zmysle zalezi na hrach. Tak preco sakra nie je jedno, kto na com hra hru. Uprimne najvecsi rozdiel medzi PC hrami a PS ci X hrami, je asi v menu a v UI hier, nic extremne, nic neprekonatelne. Ale toto je asi ako ziadat nejakeho katolika aby sa stal zidom.
      • Bohuzel prave ten rozdil v UI je hodne razantni, a proto to lidi tak rapidne resi. I ja to resim a ac chapu, ze jsou tu zastanci PC nebo Konzoli, tak me osobne jako cloveka, co hraje prevazne na PC vadi to, jakym zpusobem jsou hry ovlivneny.

        "zjednoduseny" - nemusi byt vlivem konzoli spis pro sirokou dostupnost..
        ovladani - vetsinou hry zamerene na gamepad myvaji dost mizerne porty, zpravidla 1:1
        grafika - casto je uprimne grafika na konzolich slabsi a to i novejsi generace, pokud se udela spatny port, tak musi z velke casti prijit komunita a delat upravy v samotnych hrach. Coz by mel delat tvurce te hry..

        Takze ve vysledku se jedna o nechut a laxnost tvurcu (vydavatelu) delat ruzna UI a ovladani pro vice typu platforem.
        • To že se dnes hry portují z konzolí na PC a ne naopak má prostý důvod. Mají z konzolistů víc peněz, protože narozdíl od PC uživatelů (PC zlodějů) nestahují jejich hry zadarmo.Z toho plyne to, že UI na pc vypadá spíš jako obšlehnuté z konzole, to proto že je. Vůbec bych se nedivil, kdyby PC hraní šlo do kytek, když jim PC zlodějíčci nezaplatí. Osobně hraju na obojím jak PC tak PS4 a prodej her mě živí. Když mi do kšeftu vlezou čtyří 15-ti letí smradi se slovy, tak se jdeme podívat co si stáhnem, tak se mi otevírá kudla v kapse. A když jim řeknete, že je to jako by mi tu hru vytáhli z pultu a bez placení odešli, řeknou Vám, že stahují všichni tak proč ne oni. A jak už tu jednou někdo psal jsme všichni hráči tak proč si tady ty diskuze znepříjemňovat nějakým flamem ?
        • OldskullElitePCMasterPlayer
          A nezapomeň ještě na checkpointy, často dementně umístěné (ideálně před cutscénou, která nejde přeskočit). Další zlo co sem přitáhlo z konzolí. *7*
        • Ale simtě, po mnoha desítkách hodin v arma a total war serii ti mohu říct, že ani u PC only titulů není UI na nějak extra dobré úrovni
    • OldskullElitePCMasterPlayer
      Proč by se PC hráč nemohl zajímat o hru pro konzole? Beztak se za pár měsíců objeví i na PC, v lepší grafice a s přídavným obsahem. *6*
      • No já neříkám že se nemůžou zajímat o konzolovku jenže většina jich jen nadává a to ještě k tomu bezdůvodně. A jen tak mezi námi moc s tím že se BB objeví na PC nepočítej tohle není hra z Xboxu ale PS tady platí stejná pravidla jako u Demons Souls
  • joj ti i SIMCITY4 VYPADA LIP jak tato KOKOTINA *1* *1* *1* *1* *1*
    • kokoti...na si ty len si to neuvedomujes
  • Hmm. Tá hra vyzerá OK . Rozhodne v tom je kus práce.
  • Moj stryko z japánska mi to uz poslal mam to inak uz prejdene a bolo to fakt hardkord vypol som aj autoaim dvakrat som stlacil stvorcek a zaroven lavou packu som sa uhybal potom sek sek a bolo po nom nikto nemal sancu.atmoska super len mi chybal ruzovy jednorozec.
    • moj stryko z japonska mi poslal bonsaj len mi zabudol povedat ze to nieje na vecerne onanovanie tak onanuje´m nad tvojou hlupostou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit