Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...chjo, zase arkáda. Aspoň, že tu máme Assetto Corsa :)
  • Pan_Klobouk
    "Po absenci v předešlých dílech se nyní závody upravených cestovních vozů do GRID vrací"

    GRID 1 cestaky mel, GRID 2 taky. Nepoustel bych se do velkejch akci, kdyz o tom nic nevim a TOCA-GRID serii neznam-nehraju. :)
  • Závodění cestovních aut není ani o bourání, ani o náhodném přejíždění napříč tratí, ani o neustálých výletech mimo trať.
    • Hanzales
      Tak zase je to spíše arkáda a možná chtěli přiblížit takové to oťukávání (love tap) jako třeba v BTCC. Ale je pravda, že člověk co přejde z arkád na nějaký simulátor (třeba teď to jde vidět v MP Assetto Corsa) tak to když jste před šikanou a obezřetně se držíte za soupeři do vás zezadu napaří v 250Km v domění, že tu šikanu vybere a šťouchání a vyšťuchování mu pak taky nepřijde vůbec divné. Smutné právě je, že hormada těch arkád a simcád za všelijaké ty úlety ještě dává body. Každopádně právě proto tady máme dvě větve, čisté simulátory a arkády, simcády. Mně Grid jednička bavil a tomuhle bychi dal docela šanci, no uvidíme.
      • Jistě, já od toho nechci vynucenou jízdu ve vláčku v perfektní stopě po celý závod. Tak ty závody ani nevypadají. Ale nevypadají ani jako totální chaos. Ta agresivita, o které piloti ve videu mluví, se projevuje tím, že v těchto vzájemně vyrovnaných, relativně pomalých autech, spoléhajících hlavně na mechanický grip, se dá jet totálně na hraně a předjíždí se téměř výhradně kontrolovaným překročením hrany. Pak je i ten kontakt součástí věci. Rozdíl mezi simulaci a arkádou by měl být v tom, že v simulaci je realisticky těžké (takže hodně) na této hraně balancovat, v arkádě by toho měl být průměrný hráč schopný po maximálně půl hodině seznamování. To v žádném případě neznamená, že by v té arkádě posléze mělo dojít k nějaké extrémní amplifikaci manévrů a eskalaci v každé zatáčce. Neexistuje žádný důvod, aby arkáda byla karikaturou.
  • Mato1987
    nepomôže nič, codies jednoducho urobili obrovský prešlap s grid 2 a snažia sa to týmto nepodarkom napraviť, celé zle.
    • Bohu žel musím s tebou souhlasit. Po tragickém GRID2 už tohle video působí strašně lacině i s těmi rozhovory *12*
  • Zdá se mě to nebo to v té zatáčce driftuje? *16* doufám že zdá.
    • psali ze se chteji vrátit k prvnímu dilu a tam to taky driftovalo. na pc budeme muset cekat na project cars - asseto corsa nebo jak se to jmenuje se mi moc nepaci :D *16*
    • Snad si nemyslis, ze tam budes projizdet zatacky normalne ? Tohle ma byt prece agresivni driftovaci kolotoc !
  • Pete.palis
    TOCA...ach ty vzpomínky♥
  • samuel.polak
    agesivni pojeti zavodu - to znie dost inovativne :D
    • Jack1947
      Agresivní je uz nuda, a agesivni je neco noveho nepoznaneho neco co by mohlo hru zase posunout mnekam dal...
      • samuel.polak
        poriadne agresivne AI som este v ziadnej zavodnej hre nezazil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit