Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za 20 euro beru všema deseti hned si to objednám jak bude možná předobjednávka na Steamu.Podle mě úspěch či neúspěch Resident Evil Remake Hd rozhodne o tom zda udělají také Resident Zero Remake Hd ale hlavně další díly 2 a 3.
  • Hral som GC verziu cez emulátor.. Nevidím tam zásadné rozdiely. Príde mi to také čudné, že si spomenuli na PC hráčov po 20 rokoch. V podstate vydajú minimálne vylepšenú verziu z roku 2002, teda mne sa to zatiaľ tak javí...
    • Vy bleskoví lopaty se snad rodíte včera. Tam nemaj být kromě grafických serepetiček a formátu a úpravy ovládání žádný velký bomby, to už padlo při oznámení. Proč taky, když GC verze ve svým jádru funguje a pořád slušně vypadá. A že je to evidentní ekonomický tah, jak si polepšit po šestce? To snad střízlivě pochopí každej paňáca. Ale no a co, hlavně že to bude na ostatní platformy, a to je ta paráda.
    • Gordar
      Tak tady nejde vůbec o PC hráče především.
  • Jack1947
    Evil within mne příjemne na tenhle Resident naladil tudíž ne nostalgie ale přinemenším hezká dávka poctivé a důstojné survival akce. Děkuji pěkně. At je to tady
  • Už se těším, až mi budou Jilliny kozy skákat na obrazovce v rozlišení 1080p :-D
    • Stále panic?
  • Alex81
    Moc se těším, i ten voice acting snad zlepšily. Páč ten původní je děsnej: https://www.youtube.com/watch?v=KPdJgD4xKSM
    • Dabing je super u remaku žádnej Jill sandwich se nekoná akorát když se pozorně podíváš na mimiku při mluvení v animacích tak je vidět že hra motion capture byl dělán pro Japonštinu prostě že Angličtina postavám úplně nesedí do pusy ale to se fakt musíš pozorně dívat.
    • Bez obav, to už právě zařídil ten momentálně portovanej Remake z roku 2002, kterej tady vidíš.
    • Voice acting je stejný jako v GameCube verzi. Na to myslim nešahali vůbec.
    • residentevilfans
      Co chces v roce 96? V te dobe to byli tezke zacatky dabingu ,ale ma to svoje kouzlo. *1*
  • rami.cz
    Musim nekdy oprasit puvodni RE na PS1, nez tohle vyjde:D
  • Jj, zachvaty. Homola, Tobola je to prima kapela.
  • Draken69CZ
    Jo záchvaty to opravdu vyvolává *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit