Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koudja
    Tipuju, že to bude totální sračička...(slovo sra**a nemůžu v diskuzi použít :D škoda no...)
    • věřím že pokud je někomu 10-13 let, od Tolkiena nikdy nic nečetl a jeho nejoblíbenější herní série je Assasin´s Creed, tak si tu hru zamiluje *4*
      • Taky záleží co od toho doopravdy očekáváš. Já v tom vidím arkádovou jednohubku na odreagování a vůbec neřeším, jestli je to Lotr nebo AC. Až to bude na steamu za 15 euro na vánoce tak to koupím.
  • https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • Lord of Creed: Shadow of Assassins.

    To zase bude hovadina.
  • Mato1987
    Čo sa týka grafických náležitostí tak to vyzerá fakt brutálne, len mám obavu z toho herného prejavu, že to bude otrasný grind ako väčšina akčných rpg plus tie quick time eventy a celkový súbojový systém alá batman hry a assasins creed hry.
  • Konecne poradne brutalni mlaty. Presne na tohle cekam. Je me fuk jestli to je lotr, nebo sw, nebo pat a mat. Hlavne ze budu kosit. Posledni vychytana mlaticka pro me byl wolverine a ted lotr. Fuck yea!!
  • flash789
    a ja uz myslel ze tahle lotrovska moda uz je pryc..tak asi ne..

    PS:takhle me znechutili star wars, když jsme videl yodu na sušenkách v samosce tak jsem si řekl ze stacilo..
    • Brzy zase uvidíš... *1* *1*
  • Jam97
    V tuhle hru mám nulovou důvěru. Pokud někdo chce výbornou LOTR hru, ať si pustí Battle for Middle Earth 1 a 2, ty jsou stále boží :)
  • Raději bych normální systém se získáváním nových zbraní. Rvát všude ten ultra moderní systém s perky je škoda.
  • Na shadow of mordor je nejzajímavější, jak ve všech probouzí emoce k assassins creedu. Herní sérii, které leckdo nadává do CoD od Ubisoftu, a které trvalo dva datadisky a jednu plnou hru (s pověstí nejnudnější Assasins creed série), než přišla s něčím novým. A za tu novinku, jí půlka hráčské obce vynáší do nebes a ta druhá jí chce přejmenovat na Pirates Creed. A teď má vyjít Union, jehož jedinou novinkou je pořádné velkoměsta s historickými budovami.
    Mám rád assassins creed. Obzvlášť dvojku.A myslím, že se mi pohled na ty nepraktické kapuce nikdy neomrzí. Mám taky rád Středozemi. V podstatě jsem vyrostl na Pánovi prstenů, od Petera Jacksona, aniž bych jen jednou otevřel jednu z knih, kterou se inspiruje každá fantasy kniha, hra, film přes sedmdesát let ( fantasy bez špičatých uší a "ultra temnou" hrozbou za horami není pořádný fantasy). A teď má týden před mými narozeniny vyjít hra, které kombinuje dvě věci, které jsem si vždycky užil, a vypadá slibně.
    Tenhle troll začíná být nuda. Nechcete raději mluvit o tom slibovaném systému Nemesis? Mám pocit, že tenhle herní prvek tu ještě nebyl a mohl by přinést nový zážitek do hraní, ne-li do herní průmyslu vůbec.
    • Myslím, že problém většiny lidí je, že je to hra s licencí LotRa. Mě třeba tahle hra absolutně nevzrušuje ani co do hratelnosti, ani co do světa, ale chápu, že to nějakým skalním fandům zvedá žluč. Buďme upřímní, není důvod, aby se tahle hra odehrávala ve středozemi a tipuju, že je mnohem větší šance, že má onu licenci jen proto, aby se zviditelnila, a ne proto, že by autoři chtěli rozvádět tolkienovo universum.
  • TheGGG
    Zatraceně, vypadá to pěkně. Fantasy rubanic je sice dost, ale klidně jich může vyjít ještě hodně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit