Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karlman.hajsky
    Musím říct, že ač jsem po prvním videu předvedeném na předešlé E3 si říkal, že to vypadá zajímavě a dobře, tak s odstupem času se mi jeví líp i GR: Future Soldier, který přitom byl jen lehce nadprůměrný.
    • tohle ma alespon otevrený svet, future soldier byl naskriptiovany tunel s multiplayerem ktery se nedal ani spustit
  • s puvodním ghost reconem to už nema skoro nic společného. vlastne to nema ani nic společného se simulací elitního zásahoveho komanda, co se ukazalo hlavne v tom druhem videu. spíš to pripomína další hru v zástupu titulu jako far cry nebo watch dogs, GTA a pod. Jako nic proti temhle arkádám ale proč prznit značku ghostrecon...
  • Lukyz
    Přijde mi to jako nějaká low budget kopírka Phantom Pain, kam přidali coop *7*
  • vypada to proste divne...
  • kdo nechce platit vyžírky z Blizzardu, zkuste paladins na steamu je to f2p (je to jako owerwatch ale nebudete podporovat blizzard)
    • Kdo se chce věnovat podstatě článku, prosím zdissujte tohoto člověka, aby už neměl chuť další offtopic reklamový koment psát, je to lepší jak když se tu lidé začnou bavit o totálních blbostech z naprosto odlišného tématu

      #InSearchForHarambe
  • BoB.2
    Že jim to stojí za to ,dělat to proto 1% lidi co to budou takhle hrát.
    • a jak to mají prezentovat? kdyby to prezentovali a hráli jako obyčejnou strílečku, jednak by vyšla najevo naprosto tupá AI a jednak by se na trhu nijak neodlišili.
      • BoB.2
        Ha..už vím kdo mě šlohl nick Bob *8*
  • TheGGG
    nepřátelé hrozně nudní a nezajímaví... fakt se mě nechce celou dobu střílet bandu týpků v nátělníku s akčkem... tvůrci se měli odvázat a udělat v tomto stylu nějaké postapo, kde by byly výrazné a stylizované frakce ala stalker či metro....
    • ne díky
      • TheGGG
        je to blbost, tak žádný div, že se ti to líbí...
  • V coopu to muze byt fajn. Ale prosim, PROSIM - nehrejte nikdo FPSka na gamepadu! PROSIM! Vypada to hrozne
    • protože noscopy z otočky ve výskoku jsou tak real! *7*
      • V reálu ale také míření nevypadá jako když se po deseti pivech snažíš trefit klíčem do zámku. *6* Bohužel zatím to na mě působí jako nějaký nadšený počin s Early Access než áčkový titul za který bych měl vysolit dvanáct kil.
        • Dvanáct kil... Na PC za to chtěj už 1600... *1*
        • to záleží od cviku hráče, nekdo kdo ma ovladac "v ruce" a umi to s ním je vcelku rychlej a ma to k realite blíž než bleskurychle pohyby myši. Uvedom si že utočná puška váží skoro 4 kila a voják ma na sobe nekdy i deset kilo vystroje.
          • Člověk na sobě může mít o dvojnásobnou váhu cos popsal stále se velmi rychle pohybovat... Stačí lepší fyzická kondice a na Airsoftu (netrvdím že je to 100% real) jsem dokázal velmi rychle regovat se zbraní, která mělo přes 6kg a s výstrojí kolem 15 kg na sobě a nemůžu říct že bych por pár minutách nemohl...
            PS pokud se podíváš na to s jakou zátěží vyvrážejí do akce speciálové ( a v této hře máš hrát za "specky"), tak ti to přijde jako chabý argument...
          • On tě někdo nutí dělat bleskurychlé pohyby? Můžeš si rychlost regulovat jak chceš vzhledem k tomu, že myš má více precizní snímání a kontrolu pohybu.
    • Ještě štěstí, že tohle není FPS :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit