Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wot je mrtev to je fakt a nezáleží co do toho kdo nacpe za prachy, genialní hru zničilla rudá nenažranost
  • tak nevím ale co jsem videl tak je to zajimavejsi jak WOT pokud bude mozne si stahovat ruzne addony atd tak je mozne ze wot pujde do kopru prece jenom wot ma uz nekolik bugu na ktere je upozornovano nekolik mesicu a nikdo stim nic nedela a k tomu ja neustale meni vlastnosti tanku je taky otresne
  • Hej jako sorry, ale když jsem to video zapnul, tak jako první mě praštila do obličeje ta lišta nahoře obrazovky ukazující kdo vyhrává, následoval levý hák od seznamu hrajících hráčů po obou stranách, pak pravý hák od trasírek letících ran. No a knock out mi udělil ten příšerný zaměřovač. To je až tak do očí bijící kopie až to bolí, jediné proč si tu hru stejně stáhnu a budu jí hrát jsou ty moderní tanky a onen překrásný cry engine, který vypadá prozatím krásně. Nesoudím ji podle obalu a 13 minut záběrů ze hry, ale snad nejsem sám komu tady něco smrdí, kašel kašel kašel wot :D... Moc se na tu hru těším, ale s každým videem co vydají mě vždycky něčím zasadí podpásovku...
  • word of tanks 2.0
  • Existuje vobec na trhu nejaky tankovy simulator? Napada ma iba Steel Beasts Pro PE, ale cena 115$ ma zatial odradza :D...Potom este Steel Armor: Blaze of War, ten bude onedlho znova vydany s par vylepseniami. Inak nic.
    • Poslední byl na C64. *13*
    • DCS ma myslim nejakyho Abramse ne?
      • Ghost47
        Co jsem koukal na popis a videa, tak je to spíš strategie - jeden člověk ovládá všechno na svojí straně.
        Simulace v DCS kvalitě jsou jen ty Steel Beasts, ale tam je holt ta cena odpovídající tomu, že je to čistokrevný vojenský simulátor, na kterém se opravdu trénuje a mají akorát povolení prodávat to i civilům (něco jako VBS).
        Pak ještě byla nějaká starší simulace s T-72, nic dalšího relativně moderního mě nenapadá (M1 Tank Platoon 2 je dneska už docela retro).
  • Hoši ač se to zdá nemožné(a osobně bych byl rád pokud by tomu tak nebylo) tak tohle dopadne ještě hůř než WoT. Důvod je prostý ... flood hňupů z WoTu hned po vydání do hry zcela stejné jen s rozdílem doby(techniky) a ještě mnohem více "noob friendly"(ač ten výraz nemám rád sem se hodí), mainstream přístupem. *11*
  • Když už tam není ani taktické letectvo nebo vrtulníky (jako přivolávatelná podpora třeba), mohli by tam běhat AI panáci s raketama. Aby to mělo něco navíc...
    • Je to jen arkada. Skvele by to bylo, kdyby to zpracovali treba jako v BF2, ci RO 1/2 ... realita je takova, ze nejvetsim zabijakem techniky uz neni tank, ale pechota s raketomety, ci lehke transportery. To by asi nikoho nebavilo.
      • Pěchotu z raketomety ti sejme kde kdo, stačí pár řízených střel vzduch země a celá rota je v prdeli. Takže letectvo anebo z moře a pěchota spinká *1*
  • Magister_Peditum
    Stejný základní problém jako u WoT - tanky mají "životy". *15*
    • No právě. A proto hraju jen a pouze War Thunder. A né World of Tanks. Je to kravina ! *1*
    • VaZqeZ_EU
      Já jsem je nikdy nebral jako životy, ale jako ukazatel strukturální integrity (ano, tanky mají také strukturální integritu).
      • Magister_Peditum
        Takže, když dojde k nule, tak se tank rozpadne na atomy? *1*
        • No ja teda tenhle system taky nemusim ale zase na druhou stranu chapu ze ne kazdyho bude bavit hrat hru kde umres po jedny rane :D
          • Keyz
            Neumřeš po jedné ráně.

            Vyřazení tanku po jedné ráně nastalo většinou když byl střed generací tanků. Tedy jedna strana měla výrazně lepší tank a druhá starší a navíc obsluhu zcela amatérskou.

            Často se něco poškodí (senzory, pásy atd) anebo i když to projde skrz tak to může "pouze" zranit posádku anebo část posádky zabít. Atd..
            U WT to mají uděláno slušně. To by mělo být zde. Navíc by to bylo zajímavější než jen sundavat HP. Kdyby udělali vliv poničení senzorů atd. Nemuselo by to být HC ale aby tam byl nějaký základní dopad.

            Mrkni sem: http://www.armadninoviny.cz/tank-zasazen-co-se-deje-po-zasahu-tanku-cast-1.html?hledat=Tank+zasa%C5%BEen
            http://www.armadninoviny.cz/tank-zasazen-co-se-deje-po-zasahu-tanku-cast-2-.html?hledat=Tank+zasa%C5%BEen
            http://www.armadninoviny.cz/tank-zasazen-co-se-deje-po-zasahu-tanku-cast-2-1.html
            • Nepouzivam hrrr na ne taktiku ale IS2 te zabije na jeden zasah i zepredu a to i treba do veze zepredu.
              Ja to vim IS2 pouzivam a vim kam miri a vim co udela. S IS2 proste prakticky slabiny znat nemusis protoze kdyz ta strela projde skrz tak vykropi vnitrek tanku tak ze je zazrak kdyz nezabije alespon 4 cleny posadky a nezasahne zasobnik.
              A opet opakuju MNE TO NEVADI, libi se mi to, vyhovuje mi to tak ale pisu ze ne vsem lidem to tak musi vyhovovat.
            • Magister_Peditum
              Drasťa: Tak pokud používáš taktiku "hrrr na ně", tak se nediv, že tě něco objede a napálí to do tebe z boku, kde máš ve věži munici nebo v korbě palivo. Je potřeba znát slabiny i přednosti svého tanku i těch ostatních...
            • VaZqeZ_EU
              Námitka! ..vážený soude. Věta "Navíc by to bylo zajímavější než jen sundavat HP." je čistě subjektivní názor, a jako takový je irelevantní. Prosím, o vyškrtnutí.
            • Tohle plati tak do tretiho ranku ale na ctvrtym ranku umres po jedny rane v 75% pripadu. Jak jsou vsude IS2 tak jednu ranu ktera jde skrz neprezije prakticky nic...
        • VaZqeZ_EU
          Ne... jednoduše půjde do šrotu *15*
  • VaZqeZ_EU
    Alfa - První pohled (gottwy CZ): https://www.youtube.com/watch?v=LnMclA-8khg
    • Vono to vypadá jako WoTko. No lol
  • Keyz
    Opět nějaké HP.... *11*

    Pak je zcela jedno co tam je za vozidlo a jakou má konstrukci. Je to jen model krabice s HP. Wot s moderními tanky.

    Normálně by ten tank prostřelil ty kolové křápy jako nic. Také běžně nebojují proti tankům. Když už, tak jedou ve formaci s tanky a podporují je řízeními střelami které většinou mají, kanónem ničí pěchotu anebo vlastní pěchotu rovnou někde vysadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit