Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dej ze mě pracky pryč, ty špinavá, hnusná opice!
  • Coffin.Corner
    He can talk, he can talk, he can talk!

    I can siiiiiing!

    Doctor Zaius, doctor Zaius tadatatá
    doctor Zaius, doctor Zaius tadatatá,
    doctor Zaius, doctor Zaius óóó
    doctor Zaius.
    • The_Nameless_One
      - "What is wrong with me?"
      - "I think you're crazy."
      - "I want a second opinion!"
      - "You're also lazy."

      Tohle spolu s opičím moonwalkem a breakdancem mě pokaždé spolehlivě rozseká...
  • Už jsem se lekl, že je to další hra od Telltale. Podle gameplay videa to vypadá ale dost tragicky. Prostě ten pohyb s postavou tam aspoň musí být a nějaká interakce.
  • MickeyMutant
    "Zde založí novou civilizaci, ke které se v roli hráče připojíte s nadcházející zimou v roli Bryna, jednoho ze tří synů vůdce Kahna."

    Z těch rolí jsem vedle. K té civilizaci se připojím v roli hráče, nebo v roli Bryna, syna vůdce Kahna? A proč se vůbec musím připojovat, když jsem ji po porážce Koba zakládal? Ať se připojí ostatní ve svých rolích.
  • Toto nieje pláneta opíc, ty žijó v Afrike.
  • Plamenomet na ten jejich zablešený vopičí kožich!
    • Pockej az budes stat v kleci a upali te plamenometem opice. To pak prijdu a jeste se ti zasmeju, az ti bude doutnat palice.
  • Planeta opic je prostě taková postapo scifi kultovka. Hra věřím, že bude taky celkem fajn, pokud se toho nechopí Telltate :D Teď trochu subjektivních názorů. Ti opičáci ve videu jsou celkem hnusní. Další věc, která mne hned při sledování traileru napadla je fakt, že tam kecali znakovou řečí 3 minuty a přitom to byl rozhovor celkem o ničem a normálně s dabingem by trval sotva 30 sec. Nicméně drží se námětu nových filmů a tak je tohle celkem pochopitelné. Tohle je ale celkem zvláštní myšlenka, protože pokud tam bude takových rozhovorů mračno (vlastně hra má být právě o tom kecání a rozhodování), tak už by mi to docela vadilo. Bohužel, hru si nebudu moci pořídit, protože pokud by má drahá slyšela ty opičí pazvuky, myslela by, že se dívám na něco, kde se ženy dáví čímsi fakt velkým a byl bych logicky označen za zvrhlíka a exkomunikován :D
    Kdyby záleželo na mě (a to naštěstí nezáleží), dal bych přednost hře za přeživší lidi a uřezával bych opičí hlavy na potkání zrezlou mačetou :D Hektolitry krve navíc, bych také neodmítnul. Kdybych navíc mohl zabíjet především opičí ženy a děti, tak by to pro mne byla hra století 11 / 10.
    Sakra, takhle dlouho jsem se už při psaní komentáře nezasmál *1*
    • tak to seš jedinej, kdo se zasmál
      • já se taky zasmál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit