Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty reklamy jsou fakt na vyližprdel. *8*
  • blahorodie
    cosko Vas pozyvame na nas server Battlefield3 : MORDOR SK/CZ mixed
    *4*
  • Osobne pro BF3 news doporucuji spise http://bf3blog.com/ nez games.cz.
    Zadne otravne reklamy, skutecne nove "novinky", akorat anglicky neznaly clovek si moc nepocte.
  • ehm, tyhle zabery jsou na netu dobreho ctvrt roku...
  • viem ze uz sme soi mohli zvyknut na recyklaciu starych informacii (nie len na tiscali), ale too k**va co ma byt? sak to video je len vyrez z traiulera, vsetci sme ho videli 100x a nic nove tam neni.. videoprezentacia by vypadal trosku inak a nie letme pol sekundove zabery vozidiel..trapna novinka fakt
    • a po piatkovom veceri pisem jak drbnuty
  • Hej, pro lamky, co v poradny hre nedokazou ani stodolu trafit, to bude dobra hra *3* Ostatne jako vsechny CODy a Battlefieldy...
    • nj lenze my lamky mame aj iny zivot nez len stravit cele dni hranim aby z nas boli "hardcore"... :P
      • A o progame si v těhto hrách neslyšel ?...
        • On sa battlefield hrá profi? *1* Čo to je? Nejaká paraolympiáda?
  • proc sem games.cz porad dava stare videa a napise ze to je novinka
  • proč je kolem toho takový halo, vždyt je to jen tupá strilecka
    • Damarus
      žeo jdi raději do CoD to je ultra taktická Team gameska :D :D
      • Mínuska, protože lidi nepoznaj ironii? Smutné.
  • brezinaservis
    Tahle série se opravdu povedla !! jen tak dál EA *5*
    • Vždyť ještě ani nevyšla *1*
      • brezinaservis
        a co BETA multi-verze ta vyšla *1*
  • Škoda, že neukázali alespoň většinu vozidel. Poštěstilo se mi zahrát si na pár hodin mapu caspian border a musím říct, že to byl opravdu zážitek. Nejvíce mne nadchnula jízda v tanku ať už jako řidič ovládající kanón, nebo jako střec. Velice mocně na mě působila i vozidla protivzdušné obrany. Už se moc moc těším:-)
    • jo, tanky jsou fajn. V BF2 jsem v tom proseděl stovky hodin a v BF3 se jim to kupodivu docela podařilo - i když ten HUD nicmoc. *1* Až bude fungovat destrukce, bude posezení v tanku opravdu zajímavým zážitkem. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit