Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • videl jsem letsplay na YT, docela dobrý klasický hitman. Líbí se mi featura že nekterí vas spoznají ale chybí mi tam abilita z absolution, že když jsete kolem nich mužete se poškrabat po hlave jako maskovani, to se mi líbilo. Jinak by bylo fajn kdyby se hratelnost posunula nekam víc dopredu.
    Treba když máte dva cíle v misi a zabijete jeden, že bude poplach nebo prijde do par minut policie a cele misto uzavre a začne vyslýchat osoby a bude obtížnejší misi dokončit.

    Taky bych uvítal konečne lepší fyziku a ne starej ragdoll, lepší AI pri prestrelkach a pod.
  • No v Marrákéši jsem byl několikrát, ale atmosféru to podle mě nějak nevystihlo. Je tam málo lidí.
  • Prvni dve epizody byly pecka. Tohle vypada prinejmensi stejne dobre. Fakt mi dela radost ze po rozpacitem Absolution se Hitman vratil v takovehle podobe. Leveldesign moze zavidet i Blood Money. A to je co rict.
  • MickeyMutant
    Já si to otočil o 90 stupňů, zkoumal dlažbu a obdivoval slavné marocké koberce. Dlažba by mohla být plastičtější, ale koberce supr.
  • musím říct, že je to docela věrohodné. To náměstí se jmenuje Djemaa el-Fna, kolem toho náměstí je spoust súků (těch krytých bazarů a tržišť). Je vidět, že tam opravdu byli a tu hru dělali na místě.
    • "hru dělalí na místě" :D ty si dobrej jarmil
    • Myslím, že to dělali v jednom tom stánku po pravé straně náměstí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit