Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se řídili požadavky hráčů, tak by to zrušili hned po betě.
  • Opovažte se tohle kupovat!! *11*
  • Určitě neposlouchají hráče, co mají rádi BF sérii. Kdyby se vysrali na tunu DLC a místo toho hru pořádně odladili. V BF4 bylo/je spousta bugů už z BF3. Hardline je komerční paskvil zasazenej do policejního prostředí. Poslední pořádnej BF byl BC2. Ukamenujte mě
  • kterejch hracu?
  • Raději bych uvítal Dead Space
  • Kdyby radeji redakce zkusila udelat nejaky rozhovor, nebo nejake dojmy z bety...jasne, je to dosti slozite. Ale pytlikovat PR reci misto vlastniho preview je spatne.
  • Bože, ten černoch s brokárnou je kýčovitej, až mi z toho začaly zvracet oči. *2*
  • neak nevim co se tem lidem na BFH nelibi :) nekoupim si to nemam zajem ale vypadato pekne a rikat ze je to bf4 DLC jen kvuli tomu ze to vypada stejne jako BF4 Graficky je nesmysl kdyz je to bf tak to tak vyapadat bude ale jinak je hra uplne jina nez normalni BF to sou jen prsky prsky a stejne si to koupite :D ... a te nkdo si to stahne bude prskat jak je to strasny protoze se nedostane k multaku :D a vidim jak sou vsichni setrivy a jee hlavne neutracet za hry oni ty penize sezenou jinde :D .. ale na druhou stranu sme Česi a zijeme si bidne ale jinde ve svete to tak neni kdyz nekdo vydelava prumerny plat 40 tisic tak to dlc nebo hra za 1500 proc ne ;) me osobne nedela problem si hru koupit kdyz se mi libi ... neaka tisicovka me zrovna taky nevytrhne za mesic .. aspon mam pak na hromadu casu zabavu ;)
    • Dle tveho slohu jsi cilova skupina. Preji hezkou zabavu.
      • kennyB
        Taky si jí pořídím. Hrál jsem všechny BF a nevím, proč tenhle díl vynechat. A že jsem cílová skupina??? Nebo ovečka??? Možná že jo, ale to mi je u zádele...
  • Je to jen multiplayer, nebo to má aj single. Mulťák nehraju, ale singleplayer by mohl být super.
    • Jack1947
      SP tam bude ne? vždyt to by jinak nemělo smysl *1*
      • Dejte mu taky jednou + , vzdyt to byl sarkasmus
  • Jack1947
    Aint no problem nigga! *7* Vždyt oni to vydají pozdějc lidi ozkouší betu a na základě toho koupí.

    Lidi mně nezajímají a když neumí hospodařit s financemi jejich problém, jenže pak to odnáší i ostatní že se hry neposouvají a nakonec bude vše Early access a pozor protože pravidelně hry nekupuji, nemám právo se vyjadřovat!! Kdyby to bylo naopak tak smolík nemělsi behjt kretéén.

    Není mi líto hlupáků, protože přece pro blbce a hlupáky je každý hloupý. Vlastně bych měl začít střádat peníze a kupovat hry, pořád. *2* I když bych je třeba nehrál to je jedno... seems logic to me.
    • Alex81
      No nedá se svítit musím skončit s drogama, už ani nerozumím psanýmu textu.
      • A to jsem si myslel, že jsem jediný *1*
      • Jack1947
        Přečetl jsem si to po sobě a já tomu rozumím... hold se lidi bud naučí mé pochody chápat nebo ne. Já je nenutím. Nikdy nebudu. Je mi to fuk. *3*
        • Potom nastava otazka, proc sem prispivas svymi nazory, kdyz ti je putna nazor druhych. To je jako by ses prihlasil do autoskoly a pri zaverecnych zkouskach, tvrdil inspektorovi, ze ti je stejne jedno, jestli ridicak dostanes ci nikoliv. Rad marnis svym casem na internetu a jeste se tim chlubis? Analyza tveho charakteru od tvyho psychologa by me vazne zajimala.
          • kennyB
            Možná proto, že má třeba rád dobré hry??? A názor druhých je mi tady taky putna. Myslíš, že si nebudu kupovat hru kterou chci jen propto, že se tu pár lidem nelíbí??? Ty to tak děláš, že nemáš svůj vlastní názor???
          • Jack1947
            Ooh děkuji za tvojí starost, ale já si myslím že mne zas tolik nebolí každý den (skoro) přispět nátorem napsal jsem to špatně nezajímá mne debilita lidí názory respkt názory ostatních pokud nejsou nijak otravné mi nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit