Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, tak tohle je přesně ten typ her, které valná část hráčské základny zbožňuje (musím uznat, že holt nejspíš objektivně a úspěch je zasoužený) a mě to přesto od prvního momentu ani trochu nebavilo. Zkusil jsem dva díly a prostě to nešlo. Arťom mě minul.

    Během mé 25 leté "kariéry" pařana se stalo jen ve dvou případech, abych ostře nesouhlasil s obecným názorem komunity na herní titul - je to právě METRO a Witcher 3.

    Ironií je, že přitom miluju post-apo FPS a 3rd RPG se "středověkou" tématikou :-D

    Holt mi nezbyde než si dál vystačit 1x za 2 roky se Stalkerem a Moddb.com 

    • Byl jsem na tom stejně. Ale když jsem to rozehrál po třetí a překonal první dvě mise, najednou jsem nemohl přestat a totálně mě to pohltilo.

    • mikezz

      Tak to máme úplne rovnako - Metro, Witcher 3 a u mňa ešte posledné GTA. Stalker je pravdepodobne moja úplne top hra, takže som mal od prvých správ o Metre strašne veľké očakávania...Ani jeden diel som nikdy nedohral. Metru chýba odosobnená surovosť, ktorú mal Stalker. Exodus bude na tom asi rovnako, aspoň podľa ultra zhollywoodizovaného traileru. Som na to ale zvedavý. Môže to byť bomba alebo len ďalšie Metro...s open world tematikou.

  • ALHAZRED

    Tohle bude pro me hra her, opět na par let. Nemužu si pomoct, miluju METRO, Glukovskyho knižky a všechno co s tim souvisi. Ta atmosfera, hratelnost, navykovost, hrani až do rana- jako za starych času :-D... to už neni nikde jinde, možna kdyby vyšel S.T.A.L.K.E.R. 2

    Dneska zapnu hru, na dve hodky zahraju, pak vypnu, dobry no ...zapnu opět za tyden, možna, ale tyhle dve hry me proste vtahnou, jako Alenku kraliči nora a vyplivnou až když je GAME OVER...jak to ti ukrajinci delaji...😎

  • TheGGG

    už jsem myslel že jste na metro zapomněli.... jo jo, tak na toto se hodně těším. První dva díly byly naprosto super a trojka naštěstí zdá se není nijak nakažená typickým západním vlivem... 

    jen ten anglický dabing je teda hrůza, snad zas pujde přepnout do ruštiny

    • tomasrippl

      Jj nejspíš půjde, to metru vždy dalo šťávu, v angličtině by to byla hrůza

  • houmrhoumr

    Jo uz to sem dejte. Vzdyt ja uz si dobrej singl fps nezastrilel ani nepamatuju.

  • Corvus

    Neuvěřitelně to uteklo! V lednu Resident Evil 2 a hned na to Metro a Sekiro... Paráda! :-)

  • "what Fallout 4 should have been" 

  • Whoossain
    Na tohle jsem hodně zvědavej. A na Atomic Heart. Jestli se nepletu, tak obě hry by měly mít i implementovaný využití ray tracingu. Minimálně Atomic Heart má na týhle technologii postavenou jednu z upoutávek na hru.
  • ale jo, zahraju si to, až si koupím nový počítač. A k tomu si pustím nějakou ruskou klasiku, třeba Tanějeva


  • KrPa

    stále nedokáži určit, zda se knížky a hry rozcházejí, nebo nějak zapadají do jedné časové linky

    • rozchadzaju sa, uz druha knizka a druhy diel metra si isli svojou cestou. V metre 2035 nebol ziadny vlak a okrem Artomovej zeny sa ku nemu nikto nepridal k ceste na povrch

    • uaxpk

      Já myslím, že spolu nesouvisí, jsou jako dvě různé reality. Knížky jsou více surové, samozřejmě mají méně střílení a celkově mají (pro mě) ponurejší\depresivnější atmosféru. Navíc i ta "filosofie" má v knížkách navrh. 

      Arťomův příběh je ve hrách takový víc "americký", v knížkách skáče z h*ven do sr*aček a není to hezké. Trochu spoiler: v knížkách mě zklamal konec, to vysvětlení - jako bych ho už někde viděl\četl (např. podobnost s Falloutem). 

    • Carnage666

      Rozhodně se rozcházejí, na konci Metro 2035 Artyom odjíždí snad autem s Annou a všichni ostatní se na ně vykašlali a zůstali v Metru. Rozhodně s nima necestoval její otec kterej je v knížce na vozíku (už si nepamatuju jestli vůbec poslední knížku přežil)  Další věc je že už předchozí hra si jela vlastním alternativním dějem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit