Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtelo by to remake Die by the Sword.
    • Anal.S
      Jezusmankoté, jedna z prvních věcí co jsem hrál.
  • já chci Hidden and Dangerous 3
  • ještě kdyby udělali Hexen, hned bych bral
    • sleepless
      Kde se to dá podepsat?
    • a co teprve heretic- hned bych tam zkousel zda funguje "cockadoodledoo" :)
  • Ja chci treti díl No One Lives Forever :)
  • Já osobně bych radči remake ve stylu Return to Castle Wolfenstein, aneb už né tak moc zběsilou hratelnost, ale místy pomalejší postupy (kdo pamatuje cestu do rocket base), neuvěřitelně působivou atmosféru a samozřejmě perfektní bossy :) Takže sbíraní mincí a skákání s raketometem ve vzduchu v tomto remaku asi nic pro mě.
  • Tak mě teda víc než Doom nebavila, ale nahrál jsem se jí taky moc. Fajn vzpomínky.
  • Odulin
    To mě podrž, tak došlo už i na RotT. Hra se mi svou bláznivostí tenkrát líbila. Nikdy nezapomenu na letící oči rozprsknuvších se nebožáků.:D Na tenhle remake jsem zvědav.
    • Oci litat nebudou, mireni na hlavu bude uz od pasu a jeste k tomu pridaji bodovani za zasah
  • Nemá tam být sbírání mincí ftw místo wtf? Já jenom tak...
    • Nejlepší je se takovým hrůzám vyhýbat úplně.
    • malo by byt podla mna
  • Alex81
    Stopli práce na Duke Nukem: Reloaded a chtějí dělat další remake? To není moc dobrá vizitka.
    • Keby si sledoval dianie okolo DN: Reloaded vedel by si, ze oni ho nestopli len tak. Gearbox ho "stopol", resp. im ho zakazal vydat (aj ked im ho predtym povolil a pochvaloval si ho). Dobra vizitka to veru nie je, ale nie pre Interceptor, skor pre Gearbox (ktory klesol po tomto cine v mojich ociach velmi nizko).
      • CrazyDiamond
        "Po internetu kolují některé spekulace, že je pauza ve vývoji zapříčiněna prostým faktem, že vypadá remake klasiky mnohem lépe, než DNF od Gearboxu, což by bylo pro studio rozhodně velkou ostudou. Opravdový důvod ale není znám." *1*
      • Alex81
        Aha, to jsem nevěděl, v tom případě beru zpět.
  • I wish Hitman SA ..... *3*
    • hitman 2, 3 a 4 vyjdu koncom oktobra s vylepsenou grafikou ako kolekcia pred uvedenim Absolution. zatial viem s istotou povedat len ze na xbox, no podla mna budu i dalsie platformy. skoda ze nezahrnuli do setu i hitmana 1... ten by lepsou grafikou ziskal najviac
    • A proč? Protože jsou dnešní děti rozmazlený grafickym kabátkem a woow efekty? Dokonce i Codename 47 mi běhá parádně a má ovládání stejné, jako zmíněný Sillent Assassin.
      • špatně jsi mě pochopil,spíš jde o styl hraní který by se měl vrátit než o grafický kabátek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit