Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím mít na to Xbox live??
  • Hraje to dost lidi,to znamená,ze je s kým hrat.
  • Vidim, ze kazdy tady rozdava moudra jak je to hrozna hra a jak je to hrozne hrat. Graficky zatim lepsi MOPG neni a ty lamy co tu breci - no comment. Je to o grindu a pvp. Pokud chces singl, taky si zahrajes. Takze za me super. Jen lepe nacasovat dlc a je to.
  • Jack1947
    To je zklamání grind je na nic, a tak to mohli zachránit dlcčka jenže ne takovéhle...

    Prašt jak uhod je to fuk - beztak mi nejde se dostat do účtu. ( s tou jejich náhlou dvoufázovou ochranou)

    Kdyby DLC byli příběhová a něco se tam dělo popřípadě dovysvětlily otázky původní hry prosím... ale tohle at si nechají.
  • tohle DLC naprosto v pohode preskocim...je fajn,ze pridali zbrane do normalni hry...zas budu chvili behat a hledat novy gear...
    skoda,ze novi protivnici jsou jen v tom DLC...byli by fajn i v normalni hre,skoda...

    jsem zvedav na to posledni DLC,snad bude lepsi a pujde tam hrat se stavajici postavou...
  • S poslednim updatem uz nejde hrat poradne ani singl, cloveka dost nuti do coopu. Jsem to radsi smazal z pska, grrr...
    • Jack1947
      Já jsem po někkolikíté byl DZ a normálně jsem byl pozván do skupiny a protože měli vyšší level - dostal jsem z bedýnky i novou zbran.
    • no ja bych to prave hral kdyby se naci lidi na co-op dali sehnat..taky delete
      • Jacox: U tebe problém mezi klávesnicí a židlí, ne ve hře. Já nemám problém sehnat lidi na coop.

        Ogds: co vím tak se dá v pohodě solovat i na nejtěžší obtížnost. Holt to není na Rambo style.

        PS: Ta hra má dost nedostatků, ale ani jeden co jste pánové napsali.
        • "co vím tak se dá v pohodě solovat i na nejtěžší obtížnost. Holt to není na Rambo style."

          Ale jo. Ja tu hru celou dohral a skoncil jsem na levelu 37 (singl). Jenze po updatu mi chodili ve ctvrtich, ktere driv slo prochazet od urciteho levelu, skupinky nalevelovanych vojaku (nikoli gangu) se stejnym levelem jako ja. Problem je v tom, ze jsem vysel ze safehousu a bylo jich tam zhruba dvanact + zacali vychazet z baraku, kde byli driv gangy. Takze je bezne skoncit obklicenej skupinkou dvaceti utocniku na strese rozestaveneho baraku. Kdyz jsem zkousel si vyhlidnou spot, odkud bych mel vyhodu a prolezl mezi dve bedny na kraji strechy, nahlasilo mi to “Outside playable area” a vyhodilo do safehousu. Tohle se mi ted deje bezne. A dark zone uz ted radsi ani neresim... :D
          • Jak si mohl skoncit na levelu 37? kdyz max je level postavy je 30? *1* *1* *1* *1*
            • Mas recht. Level mam 30, gear score mam 37. Jsem se sek. Ale dlouho jsem to nehral.
            • Jack1947
              Takto nedohrál a skončil 27 jenom *7*
      • a ja nemuzu sehnat lidi na co-op a singl hrat nechci.. taky delete
  • Že je to pořád baví hrát se na ''placené dlc'' když to hraje pár hráčů, i když bych to rád zahrál nemá to cenu instalovat, placené dlc ať si dělají hry které si to můžou dovolit a ne Division kterou hraje pár lidí
    Ubisoft si myslí že by to nebylo vůči hráčům co platí fér ale já myslím že by to fér bylo, více hráčů, je lepší než když tam hraje pár lidí... ale je mi to jedno Division je mrtvá hra a jestli vydají dvojku tak tu už nekoupím a myslím že nebudu sám
    • Těch hráču tam zase tak málo neni a koupit si za 900Kč sessonal pass mi taky nepřijde jako zas tak velká částka
    • ChyrenCZ
      A jéje, chytrák náramný *15*
    • Hra to par ludi...az tak maaaalo, ze ked sa pripajam som 33. v rade na pripojenie...asi az tak malo ich nebude :)
      • Ubytek 93% hracu od spusteni hry je alarmujici. Tech 7% slepejch je zanedbatelna cast. Opravdu to uz skoro nikdo nehraje ;) To ze si Xtej v rade prece nic neznamena... Asi jedou dva servery, proto se tam nemuzes dostat :D
        • spíš jeden a ještě slabej...
  • Tohle ještě někdo hraje???
    Po dosažení levelu 30 už není motivace.
    • Still
      Nevím, proč má vždycky někdo potřebu napsat tady tuhle pičovinu *1*
      • vzdyt ma pravdu, to jen ty nedokazes rozeznat poradnej titul od stereotypni sra..cky, moje nejhur utraceny penize.
        • Still
          Myslím tu první polovinu - že to nikdo nehraje :D Což je dost pičovina.... To se říká u každý druhý hry, Blizz karet, Wowka atd atd
          Já peněz za sběratelku vubec nelituju....
      • ban za vulgarismy
      • Ale on má svým způsobem pravdu. Hra staví na honbě za lootem které člověk věnuje spoustu času ale díky několika zásahům tvůrců toto usilí opakovaně přišlo vniveč. S updatem 1.4 sem musel vyhodit celý gear set který sem pracně získal protože tvůrci se rozhodli pro další balanc a zcela překopali vlastnosti setů a samozřejmě zbraně. Na hře se dělalo roky ale naprostá bezradnost tvůrců a nekoncepčnost z ní čiší. Uplně jim to přerostlo přes hlavu a vrchol chaosu završují zcela protichůdné požadavky komunity. Nedivím se že mnoho hráčů u The Division držela jen příběhová část hry.
        • Jack1947
          Nebyl to klasickej neduh MMoček ? aby hra byla stále aktuální a nikdo a nic nepřišel vniveč *3*
  • BoB.2
    Vrhám se.
    • taky z toho vrhám *11*
  • K čemu mi jsou nové zbraně a výstroj když mi nenabídnou nové lokace kde bych je mohl konzumovat?
    To že stávající mapu zasypou sněhem a přinutí mě běhat od ohínku k ohínku a levelovat postavu úplně od začátku ve mě dvakrát nadšení nebudí. *6*
    • Naprosty souhlas... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit