Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám pár nejasností ohledně PS plus, byl bych rád kdyby mě je někdo objasnil. Co jsem se dočetl, tak při předplacení služby PS plus bude možné stahovat jeden plnohodnotný titul měsíčně. Jsou tyto volně stažitelné tituly nějak omezený, třeba dobou funkčnosti, nebo něčím jiným ? Třeba zmíněný "DriveClub" ryze online hra, která bude stažitelná od začátku. Tuto hru jsem nedávno našel v předprodeji za 1 390 Kč. Nechápu, proč by si tuto hru někdo kupoval, když má být zdarma. Další otázka, když si koupím za rok PS4, předplatím si službu PS plus. Budu tam mít za ten rok 12 plnohodnotných titulů ? Nebo možnost stáhnutí hry platí třeba pouze týden ? Nebo jí mohu stáhnout kdykoliv, ale musím být členem PS plus v době kdy ji vložili na server ? Nebo jak to je *1* .
  • Půjdou hry z ps3 na ps4?
  • Takže svůj PS3 účet budu moct použit i na PS4?
  • PS4 vypadá velmi našlapaně ale stejně se mi nelíbí placení multiplayeru. I když je to jen 5 dolarů měsíčně, tři piva. Ale jde o princip, zaplatí 100 000 lidí a je to 500 000 dolarů. Prostě vědí jak dostat z lidí peníze. A ještě čekám, že bude několik druhů předplatného Silver, Gold, Platinum.
  • Najprv som hral PS1 hry cez EMU na PC. Potom som kupil PS2 slim ale hned ho predal a kupil z bazaru FAT-ko s HDD. Kvoli Forze a dalsim veciam bola moja dalsia konzola X360 FAT, teraz nadherny slim v matnej ciernej. Lenze ako vidim, tak moja dalsia masina bude PS4, pretoze nevidim jediny aspekt, v ktorom by bolo One lepsie. Ale to az v tom pripade, ked vyjde nieco ako Red Dead Redemption 2, pretoze vacsina novych titulov su bud len recyklovane stariny alebo veci, ktore vychadzaju aj na PC. Okrem toho este par rokov budu vychadzat veci aj na terajsie konzoly.
  • Jestli PS4 nebo Xbox one? Toť otázka. Záleží na titulech, které vyjdou pro tu či onu konzoli. Pro mě jsou obě konzole atraktivní a každá něčím jiným. MS svým ovládáním a všestraností, Sony hrubým výkonem a Killzonem:-) Co dokázaly PS3 a X360 se svým 256 a 512MB ram bylo někdy obdivuhodné. Proto jsem zvědav, co dokáže 8 jader, 8 giga ram a poupravená AMD grafika:-)))
  • Upřímně říkat teď, kdo vyhrál válku next genu, je blbost. Strašně tady podceňujeme americkej trh, kterej není malej. Xbox podle mě bude mít casual v Americe a částečně i v Evropě. Díval jsem se na youtube na postkonferenční reakce a xbox rozhodně nebyl svržen ze skály jako neduživé sparťanské dítě. MS má taky finance o kterých si podle mě Sony může nechat zdát. Celkem očekávám že MS rozjedou ještě velkou kampaň, aby zacelili strátu po HC hráčích. Osobně to strašně přeju Sony, jsou mi nějak sympatičtější, ale sto lidí, sto názorů nechme se překvapit. Moje osobní předpověď je, že první rok vyhraje Sony, která bude mít úspěšný launch a pak se to bude pomalu vyrovnávat.
  • Lawliet
    V poloze kdy leží vypadá jak moje staré DVD. Jinak co se týče těch "specifikací" tak oproti x-boxu to bude taková "volná" konzole ne? Já myslím, že dobrý. Placenej mulťák ten si asi netroufnu hodnotit. To by líp posoudil člověk, kterej tuto funkci pravidelně využívá. Na jednu stranu to není moc. Na druhou platit za mulťák? Na třetí stranu co je dnes za dobu? Možná je to normální a je přiměřeně zábavné. Možná.
  • Všiml si někdo té věci, že X360 byl prezentován ve stoje a s možnosti položení , Xbox One je pouze ležák a Playstation 3 byl pouze ležák a Playstation 4 je tentokrát prezentován jako stoják s možností položení? :)
    • Mno Playstation 3 se dá normálně postavit. Minimálně v první verzi dokonce stojí pohodlně i bez stojánku. Navíc i v propagačních materiálech byl prezentovaný "ve stoje" Tak netuším o čem tu mluvíš :-)
  • ou tak cena 10 500,- + roční PS plus za 1 300.. cca 12 000 je kur*a dobrá cena!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit