Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soutěž o originálku Watch Hogs :) http://www.serialzone.cz/clanek/3641-soutez-o-hackerskou-hru-watch-dogs-a-dalsi-vychytavky/
  • Nevím no ještě před půl rokem jsem se na to dost těšil ale .. ja nevím prostě nějak .. mně to nebere to hackování .. asi to nemám v krvi. Jinak ten open-world vypadá dost dobře to se mi na hrách líbí ta volnost ale s tím hackováním a furt dokola hackovat no nevím .. ;) jen názor
    • ale vzdyt tahle hra bude totalni fail nudna sterotypni hovadina co prestane bavit za 10 minut
  • ta hra se tvari hrozne vazne ale je to spis komedie, tam snad jde hacknout i koloběžka. pusobi to trapne
  • oktavius66
    Náhodou, nedávno vyšel na YouTube nový gameplay z PS4 verze. Vypadá to pěkně a při plně akčních scénách se absolutně nic nezaseklo... Takže nevím proč taková panika. A to video bylo od nějakého Letsplayera ne od tvůrců. Já se na nějakou grafiku mohu totálně vysr*t. Hlavně že to jede a mohu si to aspoň zahrát. PC se mi opět upgradovat nechce, protože jsem to dělal před 2 roky a teď abych to dělal zase. Ani náhodou. Radši půjdu do té PS4 verze, než abych se s tím sr*l jako s každou hrou na PC.
    • Hanzales
      PS: Reaguju spíš na to sr*ní s pc. Já fakt matně vzpomínám, že bych se za poslední roky s něčím vyloženě sr*l. V 95% případů je to o kliknutí na čudel, čekání 10-15 minut, spuštění hry a hraní, případně zvýšení detailů, či v několika málo případech snížení vyhlazování a pár extrémních nastavení a to mám taky takový mid-range pc, který by se dneska už bez monitoru za těch 12 poskládat dal. Zbytek už je spíše právě výhoda modování a upravování (tzn. vylepšování základu) a tam už je si třeba občas hrát.
      Jo teď jsem si vzpomněl, GTAIV bylo sr*ní a dokonce až na kopec, ale později si to zase člověk zahrál v hezčí grafice plynule a bez problémů, ale dost později, pravda. Mně vždycky k upgradu dokopou nějaké dvě kvalitní hry. Posledně to byl witcher2 a DCS, tak teď to počítám bude Witcher 3 a Star Citizen... ale přál bych si, aby do toho měl co kecat i ten watch Dogs, zatímna upoutávky fakt radši nedávám a vyčkávám, vyčkávám. U wolfa mám třeba jasno, tam chci střílet a tam si taky zastřílím :)
    • Hanzales
      Pokud ta hra bude stát za to, pak na tom přístupu není vůbec nic špatného ;o) Komp upgradnout se vyplatí až se těch her vysype více a PS4 za ty prachy i teď není špatná volba. Ale taky bych osobně počkal na více her. X360 i PS3 jsem měl až dlouho po launchi a vůbecjsem nelitoval, hromada her a spousta z nich za cenu i okolo 400-500. Čím dříve tu konzoli člověk koupí a čím nedočkavěji chce všechno hrát a hned, tím víc na tom vysolí no :)
      Jinak taky tak nějak věřím, že to bude hodně super hra. Ale ti zmetci "nejistota" a "obavy" rarášci pořád nahlodávají. Velká zvědavost na ohlasy lidí po pár dnech hraní a moc si přát, aby tato hra nezklamat.
  • Asi mě tady ukamenujete, ale hrozně mi vadí, že to neni z vlastního pohledu. Hra u mě rapidně klesá.
    • Mart9
      Jo, to by bylo zajímavé. Je vůbec nějaká městská akce s otevřeným světem z prvního pohledu?
      • Mart9
        Tak asi není... takže další výzva pro Dana *1*
      • C-BEAM
        GTA+mod
  • Vegen
    Nechápu proč, ale žeru jim to i s navijákem. Je to strašný Hype, ale na mě zapůsobil a chci si to zahrát. Pokud splní aspoň polovinu toho co říkají, tak budu spokojený :-)
  • na video se mrknu, ale pochybuji, že mi zodpoví co potřebuji. Jak hra vypadá na Playstation 3 *10* Kdysi vydané krátké video moc v potaz neberu, kdo ví o co se jednalo. Ubi mlčí, nic neukáže aneb jak nakoupit zajíce v pytli za 1499 *1*
    • Lukyz
      Stačí vydržet 1-2 dny po vydání a YT bude hned plnej videí s porovnáním PC/XO/X360/PS4/PS3
  • Ten jizdni model, to je celkem tragedie...
  • kennyB
    Sakryš, na začátku jsem se na hru celkem těšil, ale každým dalším trailerem/videem to začíná smrdět průměrem. Doufám, že se dočkáme nějakého zásadního překvapení *9*
  • a půjde na tom jeho mobilu hrát had a tetris jak na starý Nokii?
    • Jen pokud si mobilem hacknes vlastni mobil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit