Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mužu se zeptat?jak se zapina ten telefon v rohu na obrazovce ja to uz dlouho hraju a pořad nevim jak se to zapina???
  • chtěl bych se zeptat, jak to bude s tím 30 fps capem. Nejen, že hra vypadá jak pldel, ale jako pldel se i hraje.
  • myslite ze sa to bude dat hrat aj offline...nejaky story mod alebo take nieco?
  • jindra.veliky
    kdo se tu teda bál zeptat?
  • Ahoj.Nekde jsem se docetl ze to bude v cestine..To porad plati?Ma to pry i pribeh,tak proc to aspoň neskusit..:-)
  • uPlay takze nezajem
    • Víš o tom, že na uplay existuje crack?
      • a jak mi pomuze u online hry?
        • Právěže tak, aby se do toho ta nesmyslná online složka ne*rala :) Budeš hrát normálně single bez nějakého přihlášení na uplay a podobných hovadin. A jestli chceš hrát online, tak to netuším, to já nehraju.
  • Tak nejak se ta auta nerozbiji - to je blbe :-(
    • jj je to nejaky rozbity nefunguje to
  • Chcel som hlavne vedieť či ten jazdný model je tak napiču ako vyzerá, ale o tom nejak pomlčali
    • no jizdni model je podrizenej tomu levlovacimu systemu, do 10lvl je to fakt strasny ale jak se priblizis 20 lvl tak uz to neni tak hrozny. K tomu default nastaveni deadzon a sensitivity je naprosto priserny takze to tomu taky moc nepomaha, nastesti sem na netu nasel peknou guidu jak to nastavit takze ke koncu PC bety sem to uz mohl ovladat celkem pekne *4*
  • Jack1947
    Takže ehm tedy ubisoft - dvě studia jedno kurvicíí a druhé normální , jiný lidé... tedy jednou za rok 2zmrvené hry a dvě hry co se povedou? abych řekl pravdu trochu se začínám v nich ztrácet.
  • Mart9
    Nechtěl jsem se zeptat, nechtěl jsem to vědět, ale až teď jsem se dozvěděl, že je tohle taky od Ubisoftu. Ty jedou...
    • Dogkiller
      V Ubisoftu jsou dříči, jedou naplno a vydávají jednu pecku za druhou. Kéž by byla všechna studia takto profesionální a plodná. Ubisoft si zaslouží velký respekt, protože lepší herní studio si hráči snad ani nemohli přát. Že to některým hloupým lidem nedochází a hejtují kde se dá, to je věc druhá...
      • Přijde hloupý, všechno od Ubisoftu koupí
      • CRYPT
        LOL lol LOL lol
    • To snad ne to je od Ubishitu ? :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit