Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednotka sa mi celkom pacila. Napriek tomu, ze tam bolo malo prostredi a pohyb len po rovine som to presiel. Dvojka ma byt trochu ina, ale stale sa bude drzat svojho povodu. Paci sa mi, ze budeme aj vonku, jedine co mi vadi je, ze je to vsetko v jednej rovine - cize neprechadzate cez klukate nerovne cesty v horach ale vsetko je to placka.
  • tak snad tam ted bude normalni pohyb a budou videt i clenove vaší party. taky hadanek bylo zbytečne moc a všechny na jedno brdo.
    • takže doufáš že to bude něco uplně jinýho, než to bylo a bude? :D

      PS: Jak by sis predstavoval to "vidění ostatních členů party"? 3rd person view? :) Ale je pravda, ze by nebylo špatný, kdybys třeba u free pohledu když se koukneš např. doprava viděl dalsi postavu, a při pohledu dozadu to samý, to by se mi líbilo velmi, ale je to dost náročný na provedení nato, že to hře až tak moc nepřidá...
  • Páni vývojáři, držím vám pěsti, na hru se moc těším a stejně jako jedničku rád zakoupím!
  • Jedničku jsem dohrál na hardcore bez automapy, s dvojkou udělám to samý. Jsem rád, že se dungeonům stále někdo věnuje.
    • restore
      Skusal som, ale cez tie hordy pavukov sa proste nedalo dostat na hardcore :D
      • Ano, patro s pavouky (mám pocit 5-6 patro) si pamatuji moc dobře :)
      • Kinet1c
        Ale da :D
  • 1 byla luxusní. 2 kupuju ASAP.
  • ja ty kluky mam rad.. prvni dil vydali tesne pred kickstarter boomem a druhou delaji pod poklickou stejne jako prvni a nefnukaji o penize predem.. navic poctiva prace vydavaji to i na gog a dalsich prodejnich platformach, hra neni ani prehnane draha.. proste to je studio kteremu tech par kacek rad dam.. a at pohlavni organy uhnijou tomu kdo to sosne bez prispevku tvurcum ;)
  • Na jedničku jsem se moc těšil. Dungeony mám nejraději. Dohrál jsem snad 4 patra a přestalo mě to bvit. Což je divné, protože třeba Dungeon Mastera jsem otočil asi desetkrát a pořád mě to bavilo.
    Snad bude dvojka lepší.
    • podle reakci nejsi vyjímka, i me to proste v nejakym 7-8lvl prestalo bavit, taky nevim presne proc, modlim se v dvojku a drtim M&M X, to me chytlo ted neuveritelne (sorry ze tu stim furt strašim), chodim spát tak ve dve v noci a kazdej den tomu dam aspon 5hodin, coz je u me totalne nevídaný v posledních letech :)

      PS: Natom LoG je proste neco spatne, treba takový EOB 1&2 sem dohrál nedávno a neomrzelo me to, ale kupodivu Lands of Lore 1 sem taky nedotáh dokonce - tam to bylo urcite obtiznosti a asi i delkou hry, ale hodlám se k tomu vrátit a porazit to, nejsem žádný béčko kua!!
      • Hral si M&M 6 resp. 7? Da se s temahlema hrama desitka srovnavat? Celkem me laka, ale zas abych nebyl zklamanej.
        • nehrál... já byl spíš na D&D jako eob, lands, dung mastery atd
        • flash789
          jestli cekas mm 6.7.8 tak asi zklamany budes...ale to vůbec neznamena ze MMX je spatna hra, na dnesni pomery je to celkem klasicky hardcore krokovací dungeon, se vsemi plusy i minusy co muzes od tohohle zanru cekat
    • Byl jsem na tom uplne stejne. Nevim me osobne to prislo prilis monotonni. Porad stejne prostredi, porad stejna seda chodba.
    • Ja som LoG zacal hrat s velkou vervou, totalne som bol uneseny. Nadseny som bol az tak, ze som zacal robit vlastny dungeon crawler. V polke ma ta vasen nejako opustila a LoG som ani nedohral. Ja si myslim, ze LoG je kvalitna hra, len jej nieco chyba. Takeho Dungeon Mastera 2 a Black Crypt som presiel snad 10x. Dufam, ze LoG2 to zvladne.
      • Kinet1c
        Nechyba tomu nic, len tebe sa nepacila tak ako si dufal, ze sa ti pacit bude. To je vsetko, zazil som take hry aj ja. Na tom nic nie je.
        • Kazdy hre neco chybi, zadne neni dokonala.
    • bylo to na tebe moc slozity, nevadi... (ja mel misty problem projit a na nektery bokovky jsem se vylozene musel podivat na yt, uz na to nemam cely tydny casu jako zamlada ) *5*
      • games.cz classic material comment :/
  • RangerCZ
    Sním či bdím ? nebo vidím hru na kterou budu šetřit aby jsem ji dostal ?
  • Keyz
    *14*
    Podle toho co psali, to vypadá na poctivé pokračovaní. Nové věci / dovednosti, venkovní prostředí a opět velice věrohodná grafika. Jestli se to naplní určitě to bude lepší jak první díl.
    Snad to dopadne.
    • Kinet1c
      doplnim vetu, ...dobre. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit