Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja už prakticky hrám len indie hry. Záchranca moderného herného priemyslu.
  • Na They are Billions mam Factorio *15*
    • Factorio mám na stavění, ne na válčení :).
      Jinak krapek podobná a must buy hra (i když je to více taktické rts) je taky Infested Planet. *4*
  • urcite budu sledovat they are billions... ale urcite nie za 23eur...
  • Lima
    Lidi, co dělali They Are Billions jsou strašně šikovní. Moc od nich doporučuju jejich předchozí hru ´Lords of Xulima´ - vynikající oldschool RPG, kde jsem utopil cca 90 hod. a uteklo mi to, ani nevím jak.
    • yenda1
      ´Lords of Xulima jsou vynikající. Nemohl jsem se od toho odlepit.
  • They Are Billions je boží, souhlas, že by chtěla vybalancovat, ale potenciál to má.
  • Na They are bilions jsem se moc těšil, ale když jsem tu hru zkusil, tak mě opravdu zklamala. Prvních 15-20 minut je strašně nudných. Po odbití 15. minuty se hra přepne a začíná peklo.... Potenciál tam je, ale je nutné hru ještě dost vybalancovat.
    • Pozeral som gameplaye aj z They are bilions, cital recenzie, ale ta hra musi prejst este riadny kus cesty z EA, myslim si. Z tej kopy base-build survival tower defense hier som kupil --Rimworld--. Tiez v EA , no super hratelna s kopou modov a AAA hratelnostou a znovuhratelnostou. Nelutujem a odporucam. (a to ma 200 Mb. *1* )
      • trocha som potiscalizoval (rozumej pogooglil na tiscali) a vidim, ze som ameriku (rimworld) neobjavil, akurat oprasil.. *15*
    • Hlavně je drzost to prodávat za takovou cenu
      • Koupil jsem si tuto hru za 20 euro a peněz nelituji, je skvělá.
      • Souhlasim, jak si jen mohli dovolit prodavat hru pod cenou, ale tak muzem si pockat a zaplatit vic po releasu.
      • KrPa
        Coze? Lidi si kazdorocne kupuji hry od Ubi za 60€ a 20 je ted moc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit