Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potřeboval bych poradit jak spustit ten BEWARE OF GIRL Type 3 HiRez HiDetailed Replacer MOD jsem bezradnej a nevim co s tim dál.Díky za podrobnější návod
  • prosim vas poradte mi ako mam nainstalovat radio CONELRAD. viem ze nieco treba prekopirovat do data ale neviem potom presne co kde kam mam este dat.. ak niekto viete pliz dajte mi vediet co kam patri. diki
    • V readme to určitě je napsané...
  • tento clovek asi falout moc nezna protoze takovy kraviny co tam nekdy pise je mi z toho nabliti. vodu si muzes uschovavat ve dzbanech ktere si vyrobis to same p=lati u spinave vody ktera s da vycistit a uschovat. A to i vhard modu. Az budes takove picoviny psat, tak si nejdrive hru fallout poradne zahrej.
  • Výbornej článek, díky za něj!
  • 2apex cordis-'nahe tela'neznamena dokonala prsa a dokonale vyholeni. Vazne nevim kde jsi k tomu prisel a porad se toho drzis jako kliste. Cili tvuj jediny argument pada :) A pokud jde o vek postav,tak dnesni hry nejsou tak dokonale,aby to krom tvare( a i tam jen trosicku a spise karikaturne),rozlisovali stari. Takze at uz pouzivas jakykoliv mod,ci at uz nepouzivas zadny,i 80leta starena bude mit telo mlade zenske. To neni modem,to je enginem na kterem F:NV bezi.
    Tahle debata nikam nesmeruje. Je spousta modu ktera nekomu hru kazi,jinym ty same zazitek naopak vylepsuji. Na NEXUS stankach je z ceho vybirat pro vsechny.
    • To nebyl argument, ale jen úvaha a malé postesknutí si nad nereálností téhle maličkosti, protože jsme se nakonec shodli že problém je v enginu. Jinak řečeno, když navlékneš jakoukoliv texturu na dokonale tvarovanou postavu v enginu hry, tak to bude vypadat divně v kontextu s prostředím Falloutu. Až někdo udělá mod, kdy ženská postava bude mít úměrně svému věku i proporce, třeba prsa ke kolenům :) nebo zadek jako pivovarský valach a usedlý chlápek, bude mít pivní mozol, tak se můžeme bavit o tom že to přidává na reálnosti. Do té doby mi nějaké nahé textury navlečené na postavu dvacetileté, štíhlé modelky připadnou spíš směšné.... Ale je to jen detail, v kontrastu s tak vynikající hrou....
  • Teda já mám taky problém nainstalovat ten mod na tu nahotu. Zkoušel jsem s tím cokoliv, a nic mě to nedělá. Pokud to někdo zvládl, prosím o radu. *9*
  • velmi pekne, ale tiez to moze tak trochu kazit hru, kedze tie kusky zbrani a oblecenia mate hned na zaciatku, a to nehovorim ze ten SW mod kde dostanete mimo ine aj Vaderovu zbroj s maskou vas caka hned pred dverami a vy slintate nad tymi bonusmi co vam to da a potom zistite ze si na to este nejaky cas pockate kym sa naucite obliect energozbroj *10*
    • Taky jen blazen pouziva mody hned pri prvnim hrani. A kdyz to hrajes uz podruhe,tak je ti vetsinou uplne jedno ze mas hned nejlepsi zbroj a taky vis kde se co uci/ziskava. Takze zadny problem.
      • Ještě jsem NV nehrál a momentálně hledám optimální mody a vylepšení co mi hru ztíží a zlepší prožitek =)
  • tak vi nekdo jak se to instaluje,nebo se to jen vsechno zkopiruje do adresare s hrou?
    • Popis instalace i odinstalace je vzdy uveden u popisu modu. Pripadne v readme souboru po stazeni. V naproste vetsine pripadu se mody ale instaluji pouhym zkopirovanim do slozky DATA. A v naproste vetsine pripadu musis samozrejme pri spusteni zaskrtnout nove nainstalovane mody ve spousteci (Herni data),jinak je sice budes mit nainstalovane,ale nebudou fungovat. No a pokud jste jeste nikdy zadny mod neinstalovali,dejte si pozor na chybejici ArchiveInvalidation Invalidated soubor. Bez nej nektere mody vubec fungovat nebudou a vetsinou se musi stahnout nebo rucne vytvorit(dela se to jen jednou. Pak uz se o to nikdy nemusite starat).
      A nakonec odkaz na navod jak na mody(ENG): http://fallout3nexus.com/articles/article.php?id=90
  • Skvělý, skvělý článek, díky za něj :-)
    • To jo, chtělo by to tady nějakou menší databázi modů. Nexus je a vždycky byl zdlouhavé prolézání. A taky by tam mohly být návody pro méně (nebo jinak) vzdělané spoluobčany.
    • nerekl bych. pro anglictinare mozna,ale pro lidi co neumi anblicky je to uplne naprd,kdyz se nepise jak mody nainstalovat.
  • kurva kde je nejaky tlacitko na stazeni??anglicky neumim ,ocenil bych trochu rady
    • U kazdeho modu je zalozka Files. Tak tam:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit