Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Všechno je super, hlavně sony microsoft nejen dobšhla, ale už předběhla co se týče online funkcí, zaplatil jsme is gold ucet a jedine comi to dává je multiplayer jinak vše a za nemalý peníz musím platit!, tady má člověk multi normálně a když zaplatí tak má kopici her, témat, obrázků atd v ceně 950kč ročně !
    PS: Nový model PS3 je ošklivka, jsem rád za svůj slim, protože ten superslim vypadá už opravdu jako toastovač !
  • ps+ je dobry,ale zacalo frcet tak pred pul rokem a od ty doby jsem nekoupil ani jednu hru.Je lepsi to vydrzet a doufat,ze se tam obevi zase nejaka pecka.Normalne to stoji 1300kc,ale muzes ho mit na dvouch ps3.Takze za 650kc na rok,hodne hodne zabavy......... *14*
  • Nedavno jsem byl u kamose co ma PS3 a musim rict, ze jsem dost cumel na nabidku PSN+.Za nejakych 1000kc na rok je tam hafec games zdarma a stale pribejvaj dalsi.Kdyz jsem u nej byl, tak tam zrovna bylo Read Dead Redemption,Deus Ex,LBP2,Infamous 2,Dead Space 2,Motorstorm 3,Borderlands a par dalsich, za ty penize fakt slusny.
    • Musim souhlasit a rict, ze PSN+ se opravdu vyplati.Kamos uz dokonce hry ani nekupuje a plati pouze PSN+ a porad ma co hrat. :-)
    • +myslím že ešte trva 25% zlava takže určite netraba váhat
  • Jo, to by mohlo aspoň trochu oživit japonský trh s hrami. Je zajímavé, že některé ty hry vyjdou pro PSV i PSP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit