Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš s Markem poslední dobou vydávají a tvoří samé nechutnosti. CINEMAX IS DEAD.
  • firebug
    Třeba to nebude špatná hra a ani konkurence (tedy mulťák až pro 4 na jednom tabletu) asi nebude vysoká, ale ta grafická podoba je pro mě značně odpudivá a to video přímo odstrašující až děsivé! Pochopitelně jde o můj čistě subjektivní názor. Až se toho prodá zase pět a půl kopií, možná by nebylo od věci, zkusit oslovit jiného grafika...
  • curvefever.com
  • To je Kurví horečka ne?
  • Název mi připomíná hru na PMD85 s názvem WURMI a stejným námětem *1*
  • Škoda že to nieje aj na android, dakedy som mal na starom mobile podobnú hru a bola to pecka v škole mastiť 1 vs 1
  • Jako být to zadarmo tak možná ano .. ale za peníze, no to snad ne?

    To je doufám Joke - ještě když je tam xxx jiných, lepších, zábavnějších a hlavně pěknějších her.
    • porad mi najaky lepsi hry pro ipad než je toto.
      zadny neznam... tohle si klidne za 50korun koupim...
      • Kdybys měl android tak to máš zdarma.
        • myslis jako, ze by jsi ji ukradl?
        • Až na to, že ta hra na android nevyšla.
  • z toho videa mam pocit ze to nebavi ani ty autory
    • eb42
      jj, je to poznat z výrazu v obličeji...
    • ucho
      tak ono si stačí představit, jak to u takového tabletu ve 4 lidech může vypadat... na mobil pochybuju, že může být současně osm prstů, aniž by někdo něco viděl. ono ani na 7" tabletu si to nedokážu představit...
  • schumicrast
    Já pamatuju Achtung Die Kurve!
    • já Die Kurve pařil na PCčku, pamatuji si že mi jako dítěti ten název přišel děsně vtipný *1*
    • na Amize ? Jo to byla husta hra :D
  • ucho
    budě někdy možné v tom zdejším přehrávači ovládat hlasitost nebo se na to kašle? to je takový problém tu chybu opravit? nebo nejsou lidi?
    • Ja tomu fakt nerozumiem a nehovorim to ironicky, ale proste by som vazne rad vedel dovod, preco pouzivaju tento prehravac, resp. preco VOBEC pouzivaju nieco ine ako embedovane youtube videa. Ma to nieco s licenciou alebo co? To si games.cz nemoze zalozit channel a vsetky videa davat na YT? Neviem preco musime mat nervy s tymto playerom, kde nic nefunguje. Hlasitost je dodrbana, spustanie niekedy ide tak na 2-3 krat..
      • celoush
        A řešit zase každou chvíli zablokovaný kanál? (stávalo se a stále se to stává)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit