Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Kromě očekávaného mě mile potěšilo, že jsou konečně provincie Česka automaticky přeložené do češtiny a ne směsicí angličtiny a němčiny, jako doposavad.
    • Všiml jsem si Lužice a území v Bavorsku. Kde jinde jsou přeložené?
      • Magister_Peditum
        Myslel jsem původní české území, kde už není "Moravia", "Bohemia", "Eger" atd. Lužici a po připojení se přejmenuje i Slezsko. Víc jsem zatím nehrál, tak nevím, ale tohle jsem myslel.
  • Jinak na stránkách paradoxu sou ted slevy na dlc a expanze pro EU 4
  • Vážne neviem, ktoré DLC sa vyplatia; recenzie sú dosť rozporuplné a často sa stretávam s názorom, že sú na úrovni patchu a dokopy nič neprinášajú. Rozmýšľam nad Art of War, Wealth of Nations, Res Publica, prípadne Mare nostrum. :)

    20e mi príde trochu moc za Rights of Man.
    • V podstate záleží aj od tvojho štýlu a od krajín, ktoré chceš hrať. Určite však odporúčam Art of War, Cossacks a práve Rights of Man (do hry pridalo kopu skvelých vecí), zvyšok závisí od ako som spomínal od tvojej preferencie. A inak na steame sú teraz DLC v 75 % zľave (aj keď som to detailnejšie nečítal tak neviem ktoré DLC tam sú)
    • Inquisitor
      Já mám zrovna z DLC jenom Art of War, Wealth of Nations a Res publica. Art of War doporučuju určitě, to patří k nejlepším. 20€ je dost, proto se vyplatí počkat až cena půjde dolů, zatim ti nic neuteče :)
  • Nevím sice co bude vylepšovat nový patch, protože jsem se na to zapomněl kouknout, ale ta nová koncepce vládnoucí dynastie je zajímavé vylepšení a mohu říci, že o nákupu dalšího DLC k této hře nejspíše zase podlehnu. Hry od Paradoxu mi začínají lézt do peněz, ale je to to nejlepší co je k mání....
  • Vidlec
    The economy, fools!
  • Zároveň má dneska vyjít patch 2.6.2 na CK2 a nová verze Convertoru CK->EU4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit