Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chtěla bych se zeptat jestli jde Fifa15 na windows 10 právě jsem si aktulizovala windows8 na windows 10. Předem díky za odpověď. *3*
  • Fifa 15 nebude v češtině ??? Ani dabing ani menu české ?? *8* *8*
    • ne!
  • Ahoj, můžu se zeptat jestli to rozjedu s procesorem: AMD A4-4300M (2.50/3.00 GHz, 1 MB LLC, Dual-Core) a grafickou kartou: AMD Radeon HD7420G (IGP) vůbec nevím jakou má procesor kvalitu v porovnání s intelem a grafika to samé.
    • Ještě kdyby jste se ptali tak mám tento notebook HP ProBook 4545s
  • co mam dělat když se hra sekne hned na začátku jak se objeví logo EA ?? výkon mého PC je hodně dobrej ...
  • Prave to stahujem. Tesim sa na novu grafiku a animacie. neocakavam od toho nejaku revoluciu.
  • stalo sa niekomu to, ze sa mu neukladalo nastavenie ovldania a hned ako zacal zapas po nastaveniach sa mu prehodili na tie zakladne ?
    • Mám stejný problém, nejspíš to bude nějaká chyba s konfigurací klávesnice. Doufám, že když si hru koupím,tak to půjde v pohodě nastavit.
  • Zjistil jsem, že nejsem jediný, komu se hra zasekla po výběru jazyka při logu EA. Po vskutku urputném hledání všemožných rad jsem dospěl k závěru, že pomůže spustit fifa_config.exe jako správce. Předtím jsem zkoušel: změnit jméno uživatele PC na jméno bez diakritiky, přeinstalovat windows media player, aktualizovat drivery, vypnout in-game origin, hrabat se v nastaveních... Nic z toho nejspíš nepomohlo až na toho správce. Jo takže fifa se po asi 5 hodinách spustila, jsem happy. A pak zjistim, že zas tam mají chybu s konfigurací klávesnice... Už mě EA začíná pěkně štvát!
  • Já mám zvláštní problém. Mám dost výkonej stroj abych fifu rozjel na high. Všechno taky na high mám nastavené, FPS někde kolem 250, hra v pohodě, pouze se zvláštně zasekává kamera až s toho bolí oči! Prostě hra jako taková se netrhá, neseká, nic ale kamera se zadrháva. Má někdo tento problém??
    • pomůže locknout na 60 fps.. když dáš no limit tak tam asi nejspší neni vsync.
      • Dík za typ ale tím to není, naopak je to ještě horší. Prostě všechno maká super, jen se zadrhává kamera. Hra jako taková se netrhá, ani hráči ani míč, jen kamera se zapomíná a nebo rychle cukne najednou. *6* *6*
  • "Nová " fifa je ako pekne zabalena bomboniera v pozlatku ,ale v jadre to ostava stale ta ista naskriptovana srajda jak predosle verzie uz od 12tky feauturit brankarov je "prefektny" hlavne ked si da opat brankar vlastny gol pripadne sa krasne lopta, ale presnostou chirurga odrazi na dalsieho hraca .Krasna hratelnost vysledok je ze nezmozete nic aj ked sa to akoze tvari ze hrate a vsetko amte v rukach vy DDD pre skusenych neodporucam pri 14 zaciatkoch ten isty osial to ite now haw casom zistenie ze jadro hry ze vlastne nehrate vy d .Novacikom odporucam aspon sponzoruju ea .Vela "stastia" hlavne stastia v dalsom zapase .... *12*
  • Zamrzava nekomu z vas hra? Hra zamrzne a muzu jen natvrdo restargovat PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit