Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji vám za nový Level. Je opravdu na úrovni. Hry přiložené k levelu jsou bezvadné, kolikrát si je užiju více (Gemini rue), než AAA hry. Jen tak dál, těším se na další číslo!

    PS: Obálky jsou nádherný
  • tonnymontana
    tak jsem si kouupil novej level a nastesti posledni...koupeny v trafice jelikoz prechazim na predplatne kdyz me tak hezky blixa uklidnil:)

    musim velice kvitovat obalku je proste nadherna a nezapomelo se ani na zadni stranu. i kdyz casopisu beru vice a vyhazuju je po precteni (nemam tolik mista) alespon horni design casaku me velice zahral na srdci. Kdyz jsem porovnal prvni dve cisla a toto je super ze temata nebo nejake uvahy uz maji nazev i kdyz bylo by super ten nazev upresnit. myslim tim kdyz se nazev menuje "rejzuju v kanade" hodila by se pdo to mala veta o cem vlastne tema je a ja se mohl rozhodnout zda me zajima.

    uvaha o blizzardu je velice zajimava a v podstate jsem se vsim souhlasil i kdyz bych tam asi vice zvyraznil ze i kdyby spadlo predplatitelu na 4mega mesicne, je to neuveritelan dojna krava:) uvaha nad tim ze firma co si dava nacas zacian zrychlovat je zajimava a konecne jsem si precetl neco co neni na kazdem webu. asi bych to zaradil mezi top temata dosud koupenych dilu kde se pere o prvni pricku s tim rozhovorem zavodnika co byl pozvan do te akademie.

    rozhovor potesil a jsem velice rad ze celkove rozhovory jsou docela dlouhe, preci jen v 10 otazkach se clovek moc nedozvi:)

    takze kdyz jsem predminule cislo hodnotil 3kou jako ve skole, dnesni cislo stejne jako predesle bych ohodnotil 2+. dobra prace:) barev bych se nebal a jak uz jsem psal klidne misto hry dat jinou pridanou hodnotu:) diky za dalsi fajn dil
  • ak nahodou nekdo nevi co s kodem na gold battlepack do bf4 tak by se mi jeden hodil. winter2(a)email.cz dik kluci
  • TheGGG
    Plná hra zklamání, ale jinak díl dobrý.
  • Toho papíru plného dojmů a žhavých recenzí ....co se mi doma povalovalo štosů . Už ani na aukru to nikdo nechtěl (na rozdíl od CD a DVD) ,na konci léta byly úspěšně kompostovány bez ohledu na značky i obsah . Sběratelství má mít svůj prostor a nemá překážet okolo . Díky bohu v el. formě sběr nehrozí .... *3*
  • Thorar
    Rozhovor se Slavomírem Pavlíčkem byl velmi zajímavý. Celkově kvalita časopisu neklesá, jsem rád za předplatné. *4*
  • martin.mares.984
    Moc pekna obalka - libi se mi jak to hezky pokracuje tou tmavou stranou vzadu. Piratsky tema bylo opravdu luxusni a chvalim autora, protoze si na tom dal evidentne zalezet a nepamatuji si kdy jsem naposled v jakemkoliv ceskem mediu/casopisu cetl takhle povedeny clanek o Golden Age of Piracy.
  • smajdal
    No nebudu si kupovat časopis o hrách, přece jen mi už není 12 let a mnohem víc se toho dozvím na internetu, snadno a zadarmo!
    • Ale pozor. Řada by ráda mohla argumentovat, že z toho nebudeš mít takový svěží pocit, jako když si časopis přečteš na hajzlu nebo ve vlaku. Na to bacha, to nepodceňuj!
      • Což je ale naprostá pravda. Každého věc kde si časopisy, noviny čte. Nebo jestli čte vůbec.
        Jenže když si vzpomene na doby kdy nebyl Internet, byli časopisy a informace se získávali veskrze z nich, častokrát to bylo mnohem lepší i když byly informace opožděné dostali se a to nemluvím a papíru to vám žádný internetový "Deník" nenahradí ... možná se jedná i o nostalgii ale já mám osobně rád papírové informace víc, než ty internetové.
        • Což o to, taky si rád zachrochtám nostalgií nad tím, co já blbec se Levelu nasbíral, ale protože doby, kdy nebyl Internet, byli časopisy a informace se získávali veskrze z nich, už pominuly a dostupnost různých informací a teoretických studií již opravdu není takový problém, tak moc peněženka nesvrbí na další reinkarnace. Snad jen některý rubriky typu témat a fenoménů by si člověk ze zvědavosti pročet, ale i tak se nějak extra neslintá na další čísla. Ale to je samozřejmě čistě moje věc, ostatním proti gustu, a klidně ať se Levelu daří, kulový se stane.
          • Tvůj názor ano, každopádně dneska spíš dochází k úpadku papírového čtiva, což je zase naopak škoda. Samé ty E-booky, knížky a když jsme u toho i Level má možnost elektronické distribuce po minulém čísle. Nevidím v ničem problém, oni ty články a ostatní "věci" také nejsou úplně všude. Jasně, neberu nikomu názor, sám jsem osobně nějaký ten čas v minulosti sbíráním Levelu strávil, doufám že i strávím , přát něčemu vše dobré a pak napsat kulové se stane trochu nechápu. Šak já zatím ho kupovat budu, až se osvědčí třeba si ho i předplatím.
  • tak už to tu konečně přejmenujte na LevelOnline.cz a bude klid *4*
    • no a ne snad? maj stejnýho šéfredaktora, píšou sem stejný lidi, reklamu cpou nepokrytě kde můžou.. jediný co je odděluje je název domény
      • ..... a taky by se vrátily tématické články , o které je teď s Levelem chudší GAMES .
        • blixa
          Games o nic chudsi neni. Je naivni si myslet, ze clanky, ktery ted vychazeji v Levelu by vznikaly, kdyby Level nebyl. A duvod je nasnade - kdyz mas vic penez na honorare (vedle rozpoctu Games je tady jeste rozpocet Levelu), muzes psat vic clanku.
          • tzn, že games.tiscali.cz nemělo na zaplacení pořádné redaktorské práce?
        • Takové jako ty v Levelu by tu stdjně nevyšli.
      • Asharak
        , historie, jméno, fanoušci/čtenáři, (komentáře), další autoři, obsah, typ reklam a jejich originální objevování, provozovatel... (klidně pokračujte kdo chcete ^^)
  • PravyMonty
    Musím říct, že v okolí mého bydliště máte oproti konkurenci velký úspěch, jelikož během měsíce se vždy prodají všechny výtisky Levelu ve všech obchodech v okolí, kdežto na score tam v průběhu měsíce nikdo ani nesáhne.
    • ucho
      to u nás se v Albertu Level přestal prodávat. bylo tam jen první číslo a další už tam nejsou. a nějak se mi nezdá, že by se to hned první den rozebralo.
    • Úplně všechny? Ve všech obchodech, říkáš? Já bych to interpretoval těmito možnostmi:
      - Bydlíš v nějaké lhotce se třema večerkama máznutýma trafikou, kde bydlí Levelisti.
      - Těch Level papírů je k dostání málo.
      - Score má těch papírů pro změnu moc.
      - Vedle těch pár ochotných naklusat do trafiky pro Novej Level, stále převládají ti, kteří na časopisy již háží bobek, což vysvětluje onen velký odběr Score a jiných.
      - Level na frontě válí a láka (nejednoznačná otázka na diskurs!)
      • PravyMonty
        Ano bydlím na vesnici, ale zde se pro změnu LEVEL neprodává vůbec, ale v nedalekém "městě" jsou asi čtyři trafiky a ve všech se děje tak jak jsem popsal.
        Score(velké písmeno pouze, jelikož je to na začátku věty a ne z nějaké úcty) a LEVEL mívají stejně kusů.
        • To se ale jedná o nějaký problém s distribucí do dané lokality, nikoliv však chybou autorů Levelu ten by měl být dostupný ve všech lokalitách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit